Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, premieră la CFR Cluj: „Am luat multe decizii greșite”
0
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
3
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
3
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
Știri din fotbal internațional
Van Persie, după eșecul suferit la București: „Le-am dăruit meciul! La 3-1, jocul era al nostru”
0
Siyabonga Ngezana a surprins pe toată lumea: „Nu știu dacă voi mai fi aici. Doresc echipei succes în meciurile rămase”
0
Mihai Stoica a lăudat 5 jucători, după FCSB - Feyenoord: „El a fost fenomenal. Va face înconjurul lumii”
0
Gigi Becali, anunț-„bombă” la miezul nopții: „Îl sun și îi propun contractul”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
5
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Judecătoare din Craiova avertizează că Inspecția Judiciară îi va vâna pe ...
Libertatea
Moment sfâșietor în Parlamentul European. O interpretă a izbucnit în ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Cum explică Lia Savonea telefonul dat unei judecătoare de la Curtea de Apel ...
Libertatea
Sincer, eu ma uit la TV doar la fotbal. Si inainte ma mai uitam la "Sefi la cutite", cum le-ai zis tu :))). Si pe TLC ce se mai uita nevasta-mea inainte sa nasca. In rest, doar youtube, netflix, hbo-go.. si ***, desigur :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Numai Randoom se lauda cu “fluturașul” ... Deci nu m-ar mira sa pui o poza cu un CI făcut un Canva gen permisul lu’ Florinel! :-))))
Cum ba sa nu rad, ca era scenariul perfect! Nici daca era planificat nu iesea atat de bine! :))) Aparuse ala la fix sa continue si sa te mai tina treaz cateva ore, din moment ce noi ne-am plictisit si voiam sa ne bagam la somn :))). Si stim cu totii ca tu esti la fel de nibun precum randoom si stai cu noptile sa-i dai replici, va injurati unul pe altul fara oprire, ca 2 descreierati :))).
Care e treaba cu A3 și Mircea Badea!? La cine ar trebui sa se uite!? La Digi și CTP!? :-))) Tu te uiți la emisiunile lui Safta!? Iei de bun ce spune Boglea!? Sau AlinG!? Ce spune asta despre tine!? :-)))) Te cumva destept când te uiți la CNN și razi de QAnon!? :-)))
Bai paranoio, hai pe site-ul Mosului, daca ai chef de tavaleala! Si acolo am tot contul cu silvio, si pe digi mai eram asta vara. Te umilesc in asa hal incat vei plange 3 zile fara oprire :))). Sau imi pun aici o poza cu buletinul meu, sa vezi ca "Silviu" e numele, si nu sunt nici din Bucuresti. Doar bastinasul irr78 stie de unde sunt. Si in acel moment, tot ce ai scris tu cu '101%' si alte balarii te vor face KO! :))))
bun ,pentru linistea ta sufleteasca ,sa zicem ca ai dreptate ,poti trece peste ,sa-ti vezi de viata ta ,se pare ca esti posedat de randomi si te rade tot siteul ...
FRAIERE, CU CONTUL DE SILVIO AI REINTRAT DUPA CE TI-AI DAT SEAMA CA E GROASA, CA AI COMIS-O :))) UITE ACOLO MESAJUL CU "nu creed, ai venit la fix " https://ibb.co/wK2n9n8 HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH Mai suporti ma rama bipeda? :)))
iti dai seama ce probleme are omul ,de doua luni ,zi de zi , ne zice aceleasi aberatii ,ce il roade pe el ...omul este caz de targa!
bravo haterte ...n-oi fi avand tu nici un dram de logica ..da macar esti perseverent !!
2-0 Slavia.. bye bye Leicester! :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.