Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Jamie Vardy visează la încă un sezon în Premier League
0
Italienii au aflat sumele din contractul lui Cristi Chivu » Va câștiga o avere după prelungirea cu Inter
0
SUA și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial: pe cine a ales Mauricio Pochettino
0
Florentino Perez și-a lansat un site separat în campania electorală pentru președinția Real Madrid: „Mai este istorie de scris”
0
Lifestyle
Noul Ferrari Luce, primul model full-electric din istoria mărcii italiene, a fost dezvăluit în prezența președintelui Italiei
9
Pep Guardiola, așa cum nu l-ai mai văzut » Fiica lui a postat imagini rare cu el din tinerețe: „Așa arăta? Incredibil!”
0
Ilie Dumitrescu i-a fost alături fiicei lui la ceremonia de absolvire a facultății: „Am trăit niște momente de nedescris”
5
Din cauza ei, nimeni nu s-a uitat pe teren la Roland Garros: a apărut într-o ținută provocatoare
4
Un radar montat lângă un dealer auto a prins șoferii care veneau să testeze ...
Libertatea
Medicament experimental contra obezității cu rezultate spectaculoase, dar ...
Adevărul
Antonio Colamonici, antrenorul de aur al României la Jocurile Olimpice, ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
de cand cu campionatul acesta satesc care acapareaza prea plinul de jucatori din Bucuresti ,e mai periculos ,fotbaliastic vorbind de cat Cooperativele de pe vremea lui lui Tata Jan si Corleone .Pe vremea lui Nea Nicu ,cand fotbalul era sportul Rege ce vegea la sportul de masa ,acum cu Regele Cioaba si alte Marii ale sale ,se zbate in mediocritate e mai mult mediatizat decat facut ,suntem plini de specialisti si comentatori pe sticla ,care tin cu o singura echipa ,restul e umplutura ,ca sa aiba cu cine juca preferata .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dinam0, singura echipă din București care luptă pentru locul 7. Restul e cancan.
Dinamo singura echipa din Bucuresti ....restul de la tara !!!!!!!!
Neuronul tau a ramas fara baterii...NU am citit cretinitati mai mari la nici un alt postac de rin..:::))
marele polist neaga ,DINAMO fura poli,chiajna fura poli .fecesebist de joasa speta ,si el are vesta noastra ,faceti-l sa o predea!!!!!!!!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.