Alte știri din fotbal
Andrei Borza a dat BAC-ul și a plecat în cantonament: „Am văzut comentarii foarte urâte, că am rămas repetent. Vreau să clarific”
0
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Daniel Pancu i-a luat banderola lui Alex Dobre și a explicat decizia: „Păi, ce facem aici? Suntem la grădiniţă?”
0
Panică la FCSB » Transferul de 1 milion €, în impas! Gigi Becali: „Ne-a pus strâmbe”
12
Știri din fotbal internațional
A atins sau nu mingea la golul anulat Croației?! Matanovic dă cărțile pe față: „Sincer...”
0
Nervi la austrieci! David Alaba s-a luat de un coechipier: „Tot ce am avut în minte”
0
Elveția - Algeria 2-0 » Elvețienii și-au „anihilat” fostul antrenor: calificare fără emoții în optimile Campionatului Mondial
0
Cristiano Ronaldo vorbește despre retragere: „Calm”
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
21, din care PCR a contribuit la cel putin trei sferturi.
Voi, fecefecesebistii, sunteti uniti in manele, incultura etc, nu degeaba sunteti fani FC Jiji 2003. Aveti 5 titluri, nici alea recunoscute oficial :)). Mai aveti de asteptat pana la nr record de titluri din Romania: cele 21 ale Stelei.
Nu înțeleg de ce îl băgați pe interlopul Bocciul în fenomenul Ultras?? Este rea intenție din partea presei.
Sud Dinamo și sud steaua au reușit performanța incredibilă sa pedepsească suporterii nevinovați și cele două echipe Dinamo și UTA!!!.... ***.... Așa ceva!.... Decât așa suporteri mai bine lipsă!..... Sud Dinamo primește salutări de la feșnic și Radu Petrescu! Fără ei, ticăloșii in negru nu ar fi reușit performanța sa marteleze cu seninatate pe Dinamo în min. 90+14!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Esti liber sa fii ultra,dar sa nu fii ultra p rost.
E liber să mai citiți și câte o carte , să mai dați pe la dentist, să mai abandonați școala vieții și să o terminați pe aia de 12 clase, măcar. E liber și la decență , la comportament civilizat și la un alt scop în viață , in afara de cel al turmei violente .
În traducere liberă: 'Liber să fiu derbedeu, incendiator, bătăuș'.
puteti sa fiti ultra sau ce vreti insa respectati legea. libertate nu inseamna bataie, incendieri, fumigene, focuri pe stadion, etc. libertate inseamna sa poti decide, in limitele legi, pentru tine. inseamna sa iti poti alege unde sa petrece concediu, cu cine sa ai un copil, etc. libertate nu inseamna sa distrugi. vreti libertate? orice stricati dupa un meci sa platiti voi. nu clubul, nu proprietarul de stadion, nu altcineva. libertatea inseamna si asumare. cand ati distrus stadionul arcul de triumf de ce nu ati patit din propriul buzunar ce era de platit? sunt multe alte cazuri de "ultra" care au DISTRUS pe unde au trecut. asta inseamna vandalism. mai bine spuneti ca vreti sa fiti vandali!
Asa numiti voi dorinta sa va bateti cu toti:LIBERTATE?Sunteti penibili.Va credeti miezul care nu exista cand de fapt nu stiti mai nimic.
Oricum astia sunt uniti in cuget si simtiri......au aceeasi boala pe aceeasi echipa, cea care are sanse sa castige in acest an titlul 27! Succes Jandarmeriei, ne-am saturat de golaneala in arenele de fotbal!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.