Alte știri din fotbal
Daniel Pancu a anunțat noul transfer: „E la Cluj, face vizita medicală”
0
După Farul - Dinamo 2-3, Ioan Andone s-a convins: „Este numărul unu în România”
0
Legenda lui Dinamo are o singură nemulțumire: „Nu e ce trebuie. Dar am încredere și vă spun de ce”
0
Acuzații-șoc! Jandarmeria din Constanța susține că ultrașii constănțenii au încercat să meargă peste fanii lui Dinamo!
3
Știri din fotbal internațional
Denis Drăguș, primul gol de la revenirea la Gaziantep
0
Salvarea pe teren, după ce s-au ciocnit cap în cap! » Unul și-a pierdut cunoștința, altul s-a ales cu o fractură
0
Cristi Chivu poartă ASTĂZI torța olimpică! » Antrenorul lui Inter va fi „coleg” cu două campioane de Grand Slam
0
Primul mesaj transmis de Ter Stegen după accidentarea suferită: „Pauză. Am decis să...”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
O româncă a mers într-un supermarket din Ucraina și a arătat ce prețuri ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu doar becali, ci si hartia aservita de impachetat peste.
pana nu va disparea terminatorul fotbalului romanesc becali lumea va fi din ce in ce mai putina pe stadioane primii care au inteles aceata problema au fost multi patroni de cluburi care au inteles marsavia acestui om
Dupa blatul cu fcsb normal ca s-a scarbit lumea.
In alta ordine de idei la final de saptamana acum merg la film, teatru sau opera. Halal pe alocuri!
Pe vremea asta in alti ani se juca un Timisoara-Steaua sau Petrolul-Steaua sau Steaua-Rapid, Rapid-Steaua, Dinamo-Rapid si altele.
Nu eram la ani-lumina pana nu au trimis la inchisoare zeci de personaje din fotbal. Si pentru ce? Pentru evaziune, cand puteau plati amenzi pe langa recuperarea prejudiciului. Asta e stat militienesc.
Pai sa-i multumiti lui Basescu si serviciilor secrete care au distrus fotbalul! Ati arestat oameni pentru evaziune, nu si pentru milioane de euro. Zeci sau sute!!!!
Hai Rapidu :)
E de rasu-plansu. Cand vezi stadioanele pline prin alte tari (vezi Germania, Spania) si atmosfera fantastica de la unele meciuri (cum a fost aseara la PSG-Liverpool) iti dai seama ca noi suntem la ani lumina de tarile civilizate. E adevarat ca vremea e rece, ca oamenii au alte griji, spre exemplu grija zilei de maine, dar fotbalul fara spectatori nu are sens. Sunt bani cheltuiti ca unii sa-si umfle conturile fara sa dea socoteala. E o aberatie sa tii niste echipe care au 4 spectatori platitori la un meci. Mai bine lipsa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.