Alte știri din fotbal
Un jucător din Liga 2, convocat la națională și titular în meciul cu Prosinecki
0
Reacție copleșitoare a fostului antrenor de Liga 1 înaintea revenirii lui Gică Hagi: „Pleacă ai noștri, vin ai noștri, noi rămânem tot ca proștii”
0
Împrumutat de Rapid, Paraschiv și-a ales destinația pentru sezonul următor
0
Stadionul Steaua, gaură neagră de milioane de euro! Salariile angajaților, duble față de veniturile arenei!: „E o bătaie de joc!”
0
Știri din fotbal internațional
Așa ar fi trebuit să sărbătorim noi! » Ne-au bătut pe unde ne-au prins, apoi au ieșit pe străzi împreună
0
100.000 de oameni în stradă la Sarajevo! Imagini senzaționale, după calificarea la Campionatul Mondial
0
Scandal xenofob la Spania - Egipt! Meciul a fost întrerupt de scandări anti-musulmane din tribune: „Pe acești oameni trebuie să îi identificăm și să îi separăm de societate”
0
Faliment sportiv și gaură uriașă în buget » Cât pierde Italia după a treia calificare la Mondiale ratată la rând!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Normal ca pauza, pentru ca postacii tremura. Se simt cu musca pe caciula, stiu si ei ca Nicu Badea detine palmaresul, doar ca a preferat pana acum sa nu tulbure apele. Se pare insa ca lucrurile se pun in miscare si Minamo se va numai in curand Rinamo sau FC RIN :))))))
Bai plictisitor de viata si de vreme.Esti asa de petarda incat dimineata,cand te trezesti si mergi la oglinda,te uiti in ea si il intrebi pe cel care il vezi:"Ce cauti tu in viata mea?".Steaua,Dinamo,Rapid si multe altele nu trebuie sa moara!Am fost un mare stelist pana la acest scandal,nu tin nici cu FCSB,nici cu CSA Steaua acum.Steaua trebuie sa fie o echipa,Dinamo sau Rapid cate una.Daca s-ar fi intamplat asta in Croatia sau Serbia,s-ar fi cutremurat globul.Fotbalul nostru continua sa mearga inspre râpă si noi suntem permisivi si lasi ca si cu cei care ne conduc.Subiectele astea sunt bune doar pt presa
Ce se intampla acum e un lucru normal. Nici un club din Romania nu a fost privatizat pe bune. Steaua a fost desfiintata de judecatori, Rapid la fel, Petrolul la fel, FC Arges la fel, doar clubul militiei a fost scutit (pana acum) de deposedarea de palmares si toate celelalte lucruri care definesc istoria unui club. Ar cam fi cazul sa se clarifice si acolo situatia si sa se aplice, la sange, aceeasi lege.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.