Alte știri din fotbal
A lămurit-o, în sfârșit! » Ce s-a întâmplat, de fapt, cu Mitriță la națională: „Eram eu nebun?!”
0
Condițiile pentru ca Daniel Pancu să continue la CFR Cluj: „Au fost 6 luni groaznice”
0
O superputere a Turciei vine să urmărească un fotbalist la finala campionatului: „Clubul poate încasa o sumă frumoasă”
2
Ofertat să o preia pe Rapid, Pancu știe de ce are nevoie echipa: „La un moment dat, se strică”
0
Știri din fotbal internațional
„Thriller” pentru Ianis Stoica în Portugalia » Un gol marcat în minutul 90+6 i-a salvat echipa de la retrogradare
0
Interul lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” » Campioana primește vizita retrogradatei Verona
0
Nebunia din Scoția nu s-a terminat » Hearts cere ca titlul să-i fie retras lui Celtic
0
Derby della Capitale cu miza Champions League » Roma și Lazio se înfruntă în duelul care poate decide top 4-ul din Serie A
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Ori a fost amanat pentru 18 IUNIE, ori a fost GRABIT pentru 18 mai, avand ca punct de reper 27 MAI. Eu unul n-am inteles nimic, mi se pare mie sau sunteti putin paraleli cu limba romana?
Motiv intemeiat pentru aminarea procesului .Asta, pentru ca majoritatea sint din curtea MI., iar 10 mil.este maruntisi fata de tepile date la noi si au fost si multi la imparteala .Daca smulgeau tarusii pusi de executorul judecatoresc , mai ziceam , dar asa !Dinamo are nevoie de liniste Se pregateste pt.CL.
mai am un singur dor,sa-i vad pe astia incolonati cu lanturi la picioare si-apoi pot sa mor....................
Doua procese,doua atitudini total diferite,de ce pe Penescu si compania nu-i judeca in libertate? Ca si asa probele sunt apa de ploaie.Pentru cazul acesta nu se mai face un linsaj de presa d-lor ziaristi ,sau astia sunt prea ”grei”?
Stire buna pentru emisiunile de divertisment!! Probabil ca la urmatorul termen unul dintre ei va lua din greseala un laxativ puternic ..
Mai frate, dar chiar suntem o tara de PROSTANI! Ne meritam soarta din plin, cu varf si indesat. Regret toata viata ca nu am plecat din tara in 1990.
Justitia pamanteana vedem ca o fenteaza. Cu justita divina ce-or mai face??
pe ei nu ii leaga nimeni ka sint din bukuresti si kad cluburile dar la pitesti sacrifika clubul si echipa toti patronii sint corupti sa stiti
voi ori aveti probe ca au furat si atunci ii legati imediat ori nu aveti si atunci ne aruncati praf in ochi cum ca ati lupta contra coruptiei...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.