Alte știri din fotbal
Ratarea din Chindia - Farul va face înconjurul planetei! A scăpat singur spre poarta goală, dar nu a marcat
0
Chindia - Farul, cel mai nebun meci al anului! Barajul pentru menținere/promovare se decide la retur
21
U Cluj - Dinamo, în ultima etapă din play-off » Echipele de start
3
Ionel Dănciulescu pune tunurile pe arbitraj după ce CS Dinamo a retrogradat în Liga 3: „Trebuie să fie echidistant, dar astăzi nu a fost”
0
Știri din fotbal internațional
Istorie pe Wembley! Au promovat în Premier League cu un gol marcat în minutul 90+5
0
Diego Simeone: „El este cel mai bun antrenor la ora actuală”
0
Cristi Chivu încheie sezonul de vis în Italia » Bologna - Inter, în ultima etapă din Serie A
0
Alertă la Paris: două vedete de la PSG, incerte pentru finala Ligii Campionilor
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
le urăm succes celor *** rapid. alături de sloganul rapidului: ***, ***, ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vad ca Carpeta Sporturilor (e intenționat domnule ValahuForever, ca va vad atent doar la fleacuri nu le lucrurile cu adevarat importante pt Steaua!) nu se dezminte si bate apa in piua cu o inepție apelând la toti sclavii jjjijjisti .... Poate ne explica domnul Stoichiță, sau macar domnul ValahulForever, care ar fi avantajele unei astfel de asocieri dupa ce Steaua s-a luptat ani buni pt a scapa de cioban!? Cu cine sa se unească!? Cu un club condus de pușcăriași, care nu a mai castigat nimic de ani buni si amestecat in tot felul de scandaluri!? Asta desigur daca e ... eficient si rațional! :-)))
Gigi bulitoru... respect talpan
Gigi bulitoru... respect talpan
Cred că Becali a fost destul de clar în ce a declarat.Nu știu de unde tot scot ăștia tot felul de tâmpenii.Cum să cadă la pace cu ciuma roșie care aruncă cu bugetul armatei pe geam.De fapt până să scrie Tolontan despre echipa privata de baschet care sifoneaza banii publici degeaba nu sunt în stare de nimic în a câștiga un trofeu.Am precizat eu în mai multe comentarii acest lucru.Si făceam mișto de golanii de la sud care mergeau la meciurile lor.Desigur multi inteligenți mau contrazis.Cand ceva e clar nu prea merge să spui prosti.
"Atât cei de la Armată, cât și cei din jurul lui Gigi Becali, NU au înțelepciune și știu ce este mai bine pentru un club care va deveni de câteva ori mai mare", a spus Stoichiță la TV Digi Sport "
Tu vorbesti ba gigi belitu din gasca lu' talpan?
Nația lor e așa...
Dacă ipoteza asta o lansa sotia lui stoichita se putea spune ca e lansată de sotia lui FRF?
Dl Stoichiță dacă le știi pe toate,spune cîtă umilință a facut Becali cu cadrele armatei cîte minciuni spune e clar că ai două salarii unul dela frf și unul dela Becali un ins care corupe pe foarte mulți naivi.Pe Iordănescu nu poți baza că este de acum un moș senil,Becali a stricat tot fotbalul,el nu vrea fotbal el vrea bani.bani și iar bani e bolnav de adunarea banilor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.