Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu, interviu din biroul lui din Bănie: „M-am ferit de o comparație între Universitatea 2026 și Craiova Maxima” + ce a cerut Mihai Rotaru la startul noului sezon
2
Situație halucinantă! Noul transfer al celor de la FCSB are contract semnat și cu altă echipă din Superligă
13
Emil Săndoi are încredere totală în Universitatea Craiova înaintea duelului cu Levski
0
Fostul jucător al FCSB-ului este favorit să devină președintele unei Federații importante
5
Știri din fotbal internațional
Spaniolii le acordă revanșa: „Să fie un fel de omagiu pentru Leo Messi!” » Când s-ar putea juca Finalissima
0
Casa Albă i-a răspuns lui Ferran Torres, eroul Spaniei, după înțepătura lui: „Make Spain Great Again”
0
„Mondialul” Joao Paulo a revenit în România și a numit cei 6 jucători cu care a schimbat tricoul: „Și cu Messi, da!”
0
Nimeni, nimic, Emil Boc atacă Argentina: „Golănii! N-a reușit să vă educe”
0
Lifestyle
Scandal imens cu fotbalistul din Serie A: „M-ai înșelat cu femei și cu bărbați!”
3
Fanii sunt în șoc » Vinicius jr., de nerecunoscut după vizita la doctorul vedetelor: „Nu are cum să fie aceeași persoană!”
4
Ivana Knoll „a fugit” de la Mondial în „Capitala mondială a petrecerilor” » Mesaj pentru doi fotbaliști spanioli: „Bravo, copile!”
12
România a fost prezentă la finala Campionatului Mondial » Alexandra s-a bucurat de două minute de faimă
1
Curtea de Apel București a suspendat procedura noii legi a salarizării. ...
Libertatea
„Ne batem pe locuri care nu există”. Drama profesorilor care dau ...
Adevărul
Cristian Bivolaru, informatorul Securității sub pseudonimul „George”: „Mă ...
GSP SPECIAL
Cod roșu de inundații în zonele deja lovite de furtuni. Hidrologii anunță ...
Libertatea
Ivan mai mult se acuza decât se scuza !? De altfel nu ma mira tot ce se întâmplă pe la Craiova !? Acolo cu toate ca nu ma interesează cred ca este totul din mentalitate tipic olteneasca ,nu jignesc puteți sa o luați ca ce smecheri sunteți voi ,nu este o ironie știe toată lumea ! Da semnat un ardelean care va înțelege mai greu !
Daca tot iti place atat de mult cere l de nevasta . Ca acum e voie . Si pune l pe Mangia naș. Love its in the air
Nu e vb cum e imbracat☝️ Cf???? Unde umblă???? Să-si fc treaba CA FOTBALIST ⚽️ SĂ AIBĂ CARACTER☝️ MENTALITATE???? SA FIE PROFESIONIST ???? Dar,cum am mai spus☝️ Cu stangul nu pot,cu dreptul nu dau,si cu capul nu stiu????
Poate vom concluziona după o vreme că avem de a face cu ... ”the beginning of a beautiful friendship”. Bine ar fi.
Păi compară-l atunci pe Tavi cu Baiaram că sunt de-o seamă. Olaru este cu un an mai tânăr decât Ivan - deci da, mult mai tânăr, și nici nu simulează la fel ci chiar mai mult. Singurele cifre în care ăștia doi îl bat pe Andrei Ivan sunt cele din Transfermarkt (doar scouterul cică voluntar pentru România, Cătălin Cîmpian, știe algoritmul de calcul al valorii pe ”prestigiosul site german de specialitate”)
Dacă e petardă???? Si,Bancu la fel???? Ce tot ii mai tin acolo ???? Ultimul e si căpitan ???? Sigur e copilul cuiva☝️ Si,isi permit sa fc ce vor ei???????????????? Ça☝️ Cu stangul nu pot,cu dreptul nu dau,si cu capul nu stiu???? Mai rau le trebuie.
Bai copii hai sa nu mai umflam acești indivizi care se cred că sunt fotbaliști ei sunt doar pârâți și atât
Oricum, chiar nu inteleg toata discutia din comentarii... nu e vorba de ce valoare are sau n-are Ivan, clar are loc in primul 11 la Craiova, clar ar fi fost nevoie de el cu Rapid... Problema este indisciplina!!! La Markovic probabil chiar mai mult de-atat, probabil ii monitorizeaza atent dieta si totusi omul continua sa se ingrase.... deci se indoapa pe sest.
Poate pt ca ai comparat un atacant cu niste mijlocasi? :)) care sunt si serios mai tinerin.
Cel mai grav gest este gafa impardonabila a lui Radoi de a face circ in presa fecesebista in loc sa rezolve lucrurile in cadrul echipei. Acum va avea grija media gigista sa bage batul prin gard, sa insinueze gesturi inexistente, sa apara declaratii ale unui sau altuia care inchid orice cale de conciliere. In concluzie, Radoi trebuie sa plece. Nu faci circ din senin la echipa, nu dai presei dusmanoase apa la moara.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.