Alte știri din fotbal
Denis Drăguș, sfat de transfer chiar de la tatăl lui: „Gigi Becali îl iubește”
2
A ajuns în cantonament și a semnat cu Universitatea Craiova
2
Keita nu are acceptul justiției de a fi prezent până la finalul cantonamentului Rapidului din Austria
1
CFR Cluj i-a adus înlocuitor lui Mihai Popa: „Am închis”
0
Știri din fotbal internațional
Croația, prima victorie la Campionatul Mondial 2026 » Inspirația selecționerului a făcut diferența în duelul cu Panama
0
Scandalul nevăzut din Anglia - Ghana » Superstarul englez l-a înjurat pe selecționer
0
A comis-o și Anglia! Doar 15 minute „vii” în fața Ghanei, Mondialul continuă să ofere mari surprize
1
Roberto Martinez a dat cărțile pe față la conferința de presă: „Asta îl face unic pe Cristiano Ronaldo”
0
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
Primul lider liberal care anunță că a fost exclus din PNL în urma unei ...
Libertatea
„Cernobâlul zburător“. Rusia ar fi dezvoltat prima rachetă din lume bazată ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Șoferii ar putea scăpa de amendă dacă uită actele acasă: Proiectul a fost ...
Libertatea
După mine această echipă trebuie pedepsită. Ți se da șansă să faci un ban pentru plata salariilor, iar tu ce faci? Nu dai și ii mai înfometezi pe jucători. Cred ca în România trebuie sa se scoată o lege, salariu la zi sau depunctare până la desființare. Asta meritată aceste echipe de duzină care vin cu pretenții. Nu ai bani vinzi și faci rost, dar mai bine ar fi ca anual salariile sa le plătească banca de ex dintr-un cont. Vad ca au probleme, dar sărac nu-i sărac până nu este su fudul. Cam asta este echipa asta mică, și nu mă iau de suporteri ca sunt oameni buni acolo, și la ce este în acest club. După ce ca ești vai steaua ta, tu faci și nazuri?
Man nu sunt decât oameni fără creieri. Sunt un fel de troli lăsați de gsp sa ne enerveze. Frate nu are nici o treabă cu realitatea. Pentru mine Fcu este intrusa, și din păcate îmi doresc sa piardă meci de meci pentru ca nu suport patroni. Îl blamează pe Cîrțu pentru nimic, omul își ia bani de acolo. La cine a dat mititelu bani din generația care ne-a făcut sa iubim fotbalul? Pai va zic ca la nimeni, dar plătește 10 oameni ca acest individ sa scrie numai prosti pe internet. Universitatea Craiova este universitatea și punct. Dacă sunt nelămuriri sa se ducă în instanță, poate asa vor vedea și ei adevărul. La cât de închiși mintal sunt, ruși sunt mult mai deștepți ca ei, și totuși ăia merg în război ca proști. Cam asta este el și mulți alți. Dar nu prea mulți, au conturi multiple
Dar nici Sepsi cea mai urâtă echipa din România nu este. Da ii trebuie saluri mai mare. Dar sa vedem ce poate, petarde a tot cumpărat Craiova. Trebuie sa nu mai facă greșelile astea
Vai de mama ei de scoala, mogoseneee!!
Acea persoana de care spui se numeste Cârțu. Sorin Cârțu. A fost antrenorul nostru in 2010, in Champions League. Meciuri cu Bayern, Roma, Basel. Voi sibienii mai aveti de mâncat mult si bine. Așa că ai grijă de cine te iei. Acea persoana ar merita si acum sa antreneze si nu inteleg de ce nu antreneaza. De ce trebuia sa vina Radoi sau Ousunidis acolo cand il au pe Cârțu. Simplu dar cateodata complicat!
Andres ar trebui momit cu un salariu pe masura, nu vine el doar asa de dragul Craiovei. Sepsi nu e o echipa de pluton, chiar nu e mare diferenta intre ea si CSU Craiova. Fotbalistul clar nu vine pe 5.000 de euro ca atat ia la Sepsi. Daca i se ofera un 12.000 pe luna, probabil
Asta nu o poate știi unul ca tine , băiatul de curte al mititeilor , poate da , poate nu , dar cu siguranță au rămas puțini fraieri susținători ai mititeilor .
Mai sunt si baieti destepti care se feresc sa joace pentru clona din Mogosoaia! Bravo Oprut!
Ce intervenții politice vorbești? Ma faci sa rad. Habar nu ai ce vorbești.
normal, nici nu știu dacă are echipă de fotbal mogoșoaia. oricum, dacă îi place circul se poate duce la echipa familiei mititelu înființată în 2017 cu sediul în booveni
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.