Alte știri din fotbal
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
0
Ultimele vești despre starea de sănătate a lui George Pușcaș: „Atunci cred că va fi disponibil”
0
Galeria lui U Cluj anunță invazia Craiovei: „Ne-a revenit vocea după finala Cupei” + „Așteptăm un arbitraj imparțial”
0
„Nu îi duc lipsa!” » Fostul jucător de la FCSB a vorbit despre relația cu Gigi Becali: „Vreau să aflu de ce s-a comportat așa”
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Verona » Echipa lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” + Vermeșan e rezervă la oaspeți
0
Roma a câștigat Derby della Capitale și a ajuns pe loc de Champions League » Juventus, „demolată” de Fiorentina
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Mitrita “anihilat” sau faultat la greu?Nu- mi iese din minte împingerea fără nicio treabă cu mingea făcută deCiobotariu unde arbitrul nu dă nimic și la protestul lui Mitrita(căpitanul echipei) îi dă acestuia galben! Inainte pana ,in min 15 Kamara și colegul său Dobre au făcu 3,respectiv 2 faulturi dure din care cel puțin 3 au fost de galben!Arbitrul nu a acordat nimic !Asa ca nu-l mai criticați pe Mitrita !
În jobenul Vrăjitorului din Oz e și un glob de cristal. Când vorbești despre scârbă și alte lucruri de genul, globul de cristal devine vișiniu.
Voi pe unde mai jucati?
Asa ati fost din 2013 satelitul lui gg
Asa e la Mogosoaia, Asa va fi mereu/ ***, la bine si la greu! Rusinica na na na
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta se stie. Strainii din echipa nu aveau nicio treaba. Rotaru, a tras pentru fcsb, se stie.
Nu au avut atitudine pentru ca Rotaru a decis acest lucru, sa nu deranjeze fcsb, simplu.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Maic si Cartu , va place ce ati produs ?
Ca valoare toate echipele din play-off sunt apropiate. Rezultatele depind de situatii conjuncturale noroc sau ghinion. In tur Craiova a avut noroc la ultima faza, acum a avut ghinion la scaparea portarului. Deci ca echipe sunt aproximativ egale, dar e bine ca meciul nu s-a terminat egal. N-ar fi folosit nimanui, asa Rapid va face viata grea adversarelor din cele 3 meciuri ramase. Nu am luat in calcul FCSB care a fost ajutata vizibil de arbitri in 5 din cele 6 jucate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.