Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
Medicamente!
afara cu romales
bai prostea, cazul stelei a fost judecat de TAS si steaua a fost penalizata pt acest lucru. doar nu o sa vina un prapadit ca tine sa se erijeze instanta sportiva si dea verdicte. acum TAS va judeca si sesizarea concordiei si va da verdictul. care e pb ? :)
UEFA a suspendat RROMpidul 3 ani din toate competiile europen . UEFA nu a incadrat Steaua la coruptie si a pedepsit-o cu 1 an cu supendare pe o perioada de proba de 5 ani . _______ 3 ANI CU EXECUTARE > 1AN CU SUSPENDARE . ____ Pricepi Lebeda Neagra de sub Pod ? _______ TAS O SA TRIMITA RROMpidu in B asa cum prevede ROAF .
NU CERSESTE NIMENI , mai parazit al internetului . Faci atat haos de parca maine o sa ti se ceara sa defechezi ca tot omul la privata nu cum faci acum pe unde apuci .... Esti un fariseu . Lingi unde scuipi si invers . Acum ceva vreme , in ajunul unui meci Dinamo - Steaua ,erai tot un lapte si miere cu suporterii Rapidului ...ti-am citit de atunci modul gretos in care iti doreai sprijin contra Boierului si a altor dinamovisti care te zmotoceau zilnic ! . Peria era instrumentul tau favorit . Acum ai schimbat foaia si faci clabuci la adresa Rapidului cu tot felul de postari , provocari si scoateri din context . Esti un agitator penibil .
nu prea intelegi tu diferenta intre a avea datorii si a fi in insolventa .si mai ai pretentia cand esti prost sa ai dreptul la opinie?
pai voi ce cautati in prima liga?!!!plecati in liga a 5 a si nu mai cersi in mod penibil!!!patronul vostru a primit o sentinta cu excutare pt coruruptie cv mult mai grav de cat noi!!!noi am castigat pe teren acest loc voi ati fugit cu geanta cu bani dupa adversari asa k e o diferenta mare intre noi si voi!!!
circul e continuu...
Da ce vrea sa caute in Liga 1 o echipa ce nu are licenta?Adica altii au platit datorii, au reesalonat, au respectat reguli iar rapid vrea in Liga 1 fara sa le respecte. Este cel mai ciudat baraj care se puta face.Trebuia sa jocae baraj prima echipa din fiecare serie din Liga 2 de sub locul 2 care luase licenta.
Vezi ca esti intr-o mare confuzie amesteci U Cluj, o echipa cu decizie favorabila la TAS, Rapid o echipa fara licenta si fara vreo rezolutie de la TAS si Otelul care va da socoteala pt. actuala insolventa la 31 martie 2014 cand va afla daca primeste sau nu licenta. Rapid e OUT si nici prietenul vostru Mitica nu va salveaza! Din fericire deciziile se dau la o instanta de necontestat, TAS!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.