Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Si cu asta s-a terminat si cu Bacaul.Desfiintareaa
Cine vrea poate sa verifice pe portalul just.ro Cel putin dosarul 2191/2/2013 apare la Curtea de Apel Bucuresti cu Steaua Bucuresti ca reclamant si Federatia Romana de Fotbal ca parat. Sunt date publice si puteti verifica. Cazul asta este perfect pentru demascarea caracterului lui Mircea Sandu, care in cazul Craiovei spunea ca nu a avut ce sa faca si a fost nevoit sa respecte regulamentul si sa dezafilieze Craiova pentru ca actionase in judecata in civil FRF. Acum, pentru un caz identic, nu o sa mai fie nevoit sa respecte regulamentul...
Craiova a fost dezafiliata pe motivul judecati cu PITURCA pentru suma de bani pe care o cerea de 700000 mii euro dupa ce i-a semnat 3 dezlegari in alb de jucatori.Ca sa scape de el pentru protestele impotriva sistemului mafiot si arestarea lui Constantin,presedintele arbitrajuli FRF, unde el a fost contestatarul dupa jocul partinitor cu F.C Arges pe care l-a avut CRAIOVA,mafia la dezafiliat.MOTIVUL A DAT IN JUDECATA FRF,cand el se judeca cu PITURCA.
Terminatoru îi spune george ! :)
Sincer nu va doresc destinul nostru sa va dezafilieze,dar intelegeti ca alaturi de Becali sunteti huliti pentru mafia voastra.Steaua in acest sistem corupt generat de clanul BECALI a primit licenta indiferent de datoriile avute.Relevant este acest argument pentru care steaua primeste licenta in continuare.
gigi se joaca cu focul..si mai rau cu nervii celor care tin cu Steaua,in cazul in care iese rau tot prostul de rand sufera cel mai tare
Gigi? Ce-ti mai place sa-l alinti, nebunule!
Nu vezi mah ca si amicul vostru Mititelu da dreptate Stelei?
dinamo mandria romaniei,sunt mandru ca avem o asa echipa !!! bravo dinamo in Europa sunteti number 1,in tara cea mai iubita,stadioane pline peste tot unde jucati sunteti superiori sunteti la 20 de puncte de steaua (scuze la -20 ),o echipa fantastica fiti mandri de echipa, este unica ,un miracol !!!
Numai nebunii vor Steaua retrogradata. Mie-mi convine sa termine cumva pe locul 2. :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.