Alte știri din fotbal
FCSB a dat lovitura și a transferat cel mai bun marcator din afara careului!
0
Nicolescu îl notează pe Kopic » Cel mai slab capitol: „Nu poți să-i ceri”
0
Vești importante despre noul stadion Dinamo! Șefa CNI l-a inclus pe lista investițiilor prioritare ale statului pentru 2026
0
Intră la negocieri pentru transferurile lui Musi și Cîrjan!
0
Știri din fotbal internațional
După Asia Express și Survivor, Gabi Tamaș revine pe micile ecrane! Va face echipă cu Dan Alexa la Campionatul Mondial
0
Demitere în Serie A: nu a rezistat decât șapte luni! » Mutarea pe care clubul este gata să o anunțe oficial
0
Despărțirea Arbeloa - Real Madrid, oficializată
0
Inter a făcut anunțul despre viitorul starului lui Cristi Chivu: „Gonește ca un tren dintr-o altă dimensiune!”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Semnalele misterioase din spațiu își dezvăluie secretele după descoperirea ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Eugen Tomac a dat răspunsul decisiv dacă își depune sau nu mandatul de ...
Libertatea
regheblat + chirblat = leve forever
modelul lutu adoptat de o casa olteneasca cu nume german
exact...mafiotul de minea s-a suparat ca blaturile s-au facut peste capul lui si nu s-a ales cu nimic...dupa declaratiile din presa trebuia sa-l dea afara dupa primul joc, dar a tot asteptat degeaba malaiul pe care l-a luat doar chirila
e o manevra regheblatista...chirila acum pleaca la alta echipa cu care mai are de jucat steaua , doar ca sa mai ia 8 goluri...:)))
linistitiva , il ia Reghe la el in staf doar se inteleg bine nu ? dar cum de lau dat afara nu el se lauda pe la tv ca el si mircea Lucescu sunt cei mai buni din tara la descoperit talente ! Mircea Lucescu da Chiriloiu e numai gura de el .
nu s-a inteles cu tovarasul Minea la banii luati de la oi....asa este cateodata mai si puuttt aceste blaturi...cam tarziu l-a dat afara ...
O treaba ai avut bre nea Chirila la Chiajna, si ai luat 8 goluri. Ce pacalici de antrenor.
"Pai despre ce vorbim aici?"
cine e chirila?
In sfarsit, mult i-a trebuit primarului din Chiajna sa-si dea seama ca blatistul Chirila stie sa pregateasca doar capre pentru oi =))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.