Alte știri din fotbal
Anchetat pentru meciuri trucate, Djokovic zburdă în amicale: victorie pentru CFR Cluj, la final de cantonament
0
Negocierile avansează, Ștefan Baiaram e tot mai aproape de transferul verii! Peste Darius Olaru!
8
Fostul campion din Superliga, la moartea lui Gabi Mureșan: „Voi ați pierdut un mare jucător. Eu am pierdut un fiu!”
0
Rapid încheie cantonamentul din Austria cu un eșec » Giuleștenii au cedat în fața lui Slovan Liberec
0
Știri din fotbal internațional
Scouteri la meci pentru titularul lui U Cluj: „Ideal ar fi să nu îl vindem”
0
Slavă ție, Neofytos! U Cluj a rezistat eroic în exilul lui Dinamo Kiev și joacă pentru calificare pe Cluj Arena
8
Note GSP la Dinamo Kiev - U Cluj 0-0 » MVP fără dubii la Lublin
1
Franța - Maroc, în sferturile Campionatului Mondial » Echipe de start + Ce se întâmplă la Boston
0
Lifestyle
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
1
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Alternativa la aerul condiționat care consumă de 35 de ori mai puțin curent ...
Libertatea
Cel mai bun oraș din lume pentru trai în 2026 se află în Europa. Ce ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
Domnule Ovidiu Ianitoaia, dumneavoastra erati un om corect si inca cred ca mai sunteti..daca nu delimitati lucrurile de la inceput dintre curveleCLONEPSD si suporterii razboinici cu sigla leului pe piept, vom ajunge sa fim confundati cu mizeria umana .nu-i mai lasati sa posteze sub steagul nostru!va rog odata in mod respectos sa luati masurile necesare pentru remedierea acestor lucruri ..
Istoria a minjito zeul tau Mititelu..dute in lula mea ipocrit .
forza Stiinta ! respect marele Gica Craioveanu! sa te faci repede Bancone
am cerut conducerii GSP sa le faca si postacilor de la Mogosoaia CSU PSD site My Sport sa poata posta cu sigla aia customizata ilar.aia ne manjesc cu rahat onoarea,demnitatea si istoria.
Dragi suporteri stelisti,retineti un lucru important:userul VALAH nu este stelist,se foloseste doar de acest lucru sa-si faca linistit propaganda comunista.Daca vreti liniste,discutii civilizate pe forum,scuipati acel vierme.
Macar acum puteai sa te abti....
;)))))))) M E D I C A M E N T E E E !!! ... nu uita de ele, pierdutule ! pe cine intrebi tu de demnitate si onoare ? pe Bancu, putregaiule ? atata ai scris p'aci de psb, incat am impresia ca le promovezi imaginea ... oricum, va asemanati ca doua lopeti de balega... FORTZA BANCULE ! Universitatea CRaiova are nevoie de tine!
nu e nicio pierdere.pacaliciul asta de la Mogosoaia CSU PSD este doar o gloaba incaltata cu ghete de fotbal.nu are viteza..nu are tehnica.pa!
Nu este intentie de rupt piciorul !!! Mingea nu lipseste din faza !!! Chiar ii aluneca piciorul pe minge si ghinionul face sa prinda piciorul olteanului in pamant exact sub forma de parghie !!! Un accident nefericit !!!
MACHEDON ,PARDON
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.