Comentarii (134)
andrei.f
andrei.f  •  13 Mai 2017, 13:25

Un cioban cu patru clase e mai capabil decât toată liga şi tot felul de ziarişti care spuneau că viitorul e campioană în caz de egalitate de puncte

gido
gido  •  13 Mai 2017, 13:18

dupa rectificare trebuia sa anuntati ca'' situatia nu e asemanatoare''... deci schimbati si titlul!!!!!!!!!!

balauru48
balauru48  •  13 Mai 2017, 13:17
Postat de khal_37 pe 13 Mai 2017, 12:40

NOTĂ: În varianta inițială a articolului se menționa eronat că Genk ar fi fost desemnată câștigătoare a titlului exclusiv pe baza meciurilor directe din întregul campionat. Ati intors-o ca la ploiesti impotriva Stelei. Chestia cu eronatul la voi este o obisnuinta.

Ma mare prost mai esti! Cel mai mare ba!

gumbo
gumbo  •  13 Mai 2017, 12:58

UPDATE UPDATE: voi, ziariștii, voi nu va cereți scuze niciodată pentru greșelile voastre. E în sânge chestia asta de nesimțire în voi! Rușine vouă!

khal_37
khal_37  •  13 Mai 2017, 12:49

Este sitem OLANDEZ nu belgian tovarasi poeti antistelisti!

utraian
utraian  •  13 Mai 2017, 11:38
Postat de iosif_.vs pe 13 Mai 2017, 11:31

Taci ca poate.. ultraian ;)

Daca atat te duce creierul....Unii ar incerca sa spuna ce au de spus de pe contul principal, altii se specializeaza pe glume infantile, cand li se permite de catre gsp, dar mai ales cand n-au nimic de spus.

vladut12
vladut12  •  13 Mai 2017, 11:36
Postat de Florin Bălănescu pe 13 Mai 2017, 11:30

Ca de obicei, a descoperit jesepeul pe dracu-n praznic! Nimic nou, decît încă o tentativă pe cît de disperată, pe atît de inutilă de a-şi justifica arginții ***. Sunteți nişte nemernici care ați infestat presa sportivă şi spațiul public cu gazetăria în genunchi şi cu ***! Şi din cauza voastră, fecesebeul a "realizat" iar, vorba lui crotalie, cvadrupla istorică! Să vă fie de bine şi tot aşa s-o țineți pînă la inevitabilul şi izbăvitorul faliment!

Scrie clar in ROAF, la egalitate in PLAY-OFF, conteaza rezultatul meciurilr directe din CAMPIONAT! Una e ce vreaa LPF, si alta e regulamentul scris! Steaua e campioana daca bate azi!

iosif_.vs
iosif_.vs  •  13 Mai 2017, 11:32
Postat de Florin Bălănescu pe 13 Mai 2017, 11:30

Ca de obicei, a descoperit jesepeul pe dracu-n praznic! Nimic nou, decît încă o tentativă pe cît de disperată, pe atît de inutilă de a-şi justifica arginții ***. Sunteți nişte nemernici care ați infestat presa sportivă şi spațiul public cu gazetăria în genunchi şi cu ***! Şi din cauza voastră, fecesebeul a "realizat" iar, vorba lui crotalie, cvadrupla istorică! Să vă fie de bine şi tot aşa s-o țineți pînă la inevitabilul şi izbăvitorul faliment!

Suntem din nou non-campioni si ma simt bineee! Hei, hei!

iosif_.vs
iosif_.vs  •  13 Mai 2017, 11:31
Postat de utraian pe 13 Mai 2017, 11:09

I-a pus un " . " acolo si a devenit si el Joseph Vissarionovich Stalin. Adica Nebraska incearca sa faca o clona de castravete de-a unui castravete, a unui castravete. Se bat doua clone pentru un criminal, naspa.

Taci ca poate.. ultraian ;)

utraian
utraian  •  13 Mai 2017, 11:11

Moaca e a lui Stalin furata de la clona aluia, manevre de copilasi care n-au ce spune de pe contul principal, daca au asa ceva. Personal v-as trimite la subsol pe amandoi

  • 1
  • •••
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • •••
  • 14
Comentează