Alte știri din fotbal
Din Sula, gol validat ERONAT în Chiajna - Oțelul » Greșeală majoră de arbitraj!
0
Chiajna - Oțelul, în Cupa României Betano » Primă surpriză uriașă în play-off + Echipele calificate până acum în grupe
9
Mihai Stoica i-a răspuns lui Adrian Mutu: „Nu sunt ipocrit”
0
Titularul de la FCSB a venit să-și vadă fratele la meciul din Cupa României Betano
0
Știri din fotbal internațional
Meci din play-off-ul Ligii Campionilor în Giulești » Reporterii GSP transmit de la stadion + alte 3 dueluri se joacă ACUM
11
Filipe Coelho, schimb de replici la conferință: „Nu știți? Mai bine verificați”
0
Jucătorul de la FCSB a apărut în Giulești și s-a îmbrățișat cu patroana milionară, la meciul de Champions League
1
Echipa cu care Craiova atacă Europa! Coelho pregătește surprize pentru meciul de foc cu Ararat-Armenia
1
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
2
Un medic din Tulcea a ales să sape gropi pe șantiere pentru 250 lei pe zi, ...
Libertatea
Românii pot face bani din reducerea voluntară a consumului de energie. Cum ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Apocalipsa din Parcul Tei: complexul de distracții abandonat, bănci ...
Libertatea
hai rapiduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!
Sa fie-ntr-un ceas bun ! Rapid este totusi o echipa de alt calibru...
are personalitate multipla . clar . cu mine a vorbit frumos 2-3 luni , cand am avut 'sansa' sa ne cunoastem . m-a periat ca nepot al unui atacant petrolist de rasa : Alexandru Badea . apoi cand a vazut ca nu sunt in tabara lui in lupta contra boierului de pe Magheru a schimbat atitudinea ... ma persifla ca sunt din Baicoi , ca vezi doamne am pierdut un an la M.V. sau nu am terminat facultatea ca nu am putut copia , dupa mintea lui , ma facea raspopit etc . ... oricum ..un caracter dificil , ca sa ma exprim frumos .
cu un blat subtire
eu am constatat ca venerabilul valah are o tulburare de personalitate....injura rapidul si face spume la gura o zi intreaga si cand colo ce sa vezi ieri....am vazut o postare de-a lui cum ca i-ar parea rau sa nu joace rapidul in liga 1 fiindca are suporteri frumosi....sau nu o fi fost el in momentele alea, o fi fost mr hyde
Uite o intrebare pertinenta ....
Salut Valy ! Pe mine nu ma suparat faptul ca avem un buget limitat . Pe mine m-a enervat Anghelache ca foloseste aceeasi "tehnica" de pe timpul comunismului !!! Nu chemi jucatori fara sa le spui clar cdespre care e oferta maxima si nu incerci sa prostesti dinamovistii cu decalaratii de genul ? Nu erau OK-ay din punct de vedere fizic ! Anghelache -= Badea = Bolsevism .
lobotomie la ce?
vom vedea...
La el doar lobotomia are un efect vizibil .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.