Alte știri din fotbal
Președintele clubului din Superliga prevede dezastrul, după umilința din Cupă: „Ăsta e bugetul. E posibil să-mi depun mandatul”
0
Gabi Iancu, după umilința aplicată Oțelului: „Nu veneam dacă se întâmpla asta”
0
Noul „boss” de la CFR Cluj rupe tăcerea: „Acesta este planul meu”
0
Din Sula, gol validat ERONAT în Chiajna - Oțelul » Greșeală majoră de arbitraj!
0
Știri din fotbal internațional
S-a marcat în Giulești, în play-off-ul Ligii Campionilor » Reporterii GSP transmit de la stadion + alte 3 dueluri se joacă acum
11
Filipe Coelho, schimb de replici la conferință: „Nu știți? Mai bine verificați”
1
Jucătorul de la FCSB a apărut în Giulești și s-a îmbrățișat cu patroana milionară, la meciul de Champions League
2
Echipa cu care Craiova atacă Europa! Coelho pregătește surprize pentru meciul de foc cu Ararat-Armenia
1
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
2
Un medic din Tulcea a ales să sape gropi pe șantiere pentru 250 lei pe zi, ...
Libertatea
Românii pot face bani din reducerea voluntară a consumului de energie. Cum ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Românii pot fi plătiți să consume mai puțină energie. Cum funcționează noul ...
Libertatea
Dar si invers este valabila chestiunea ... :))
Din ce au scris cei de la Rapid rezulta ca cei de la TAS nu au dat vreun verdict pe fond, cu au respins niste masuri cerute de Chiajna.
YO MUSAI vreau ca, CRAPID sa ramana in LIGA 1 !!! Ca sa le rupem capul in campionat! Nu are farmec cand il rupi pe al lupilor galbeni sau mai stiu YO ce desculti campioni prin macedobulgaria, farmecul vine cand il rupei pe al pasarilor negre si al cainilor poponautzi!
Ei lasaaaaaaa -ma !!!!! astea au fost vazute in 9 editii din 10 in prima liga .... mai ales dupa "rivolutie" !! :))) ... alte "noutati" mai ai ??
Pai de ce bah? Numai Becali sa faca blaturi? Mai lasa si pe altzii...
prostia cea mai mare a facut mamitica lui cand a ales sa-l pastreze in ciuda indicatiilor doctorului care a avertizat-o ca o sa iasa cu defecte
SI CINE TEA VOTAT?
tu ori esti prost ori esti prost...insolventa insemna ca din momentul ala administratorul judiciar decide tot, toti banii tai sunt manageriati de altii si datoriile tot ti le platesti ba asta....tu confuzi insolventa cu falimentul...numai un imbecil ca tine ar zice ca toti o sa bage insolventa...e ca si cum tu ai cere cuiva sa iti puna poprire pe cont...intelegi cap de strut?
Ura si la gara !!!!! Sa fiti iubiti ... ne vedem la meciurile din liga 1 !!! :) ... O seara buna la toata lumea ... p.s. sper din inima ca vaalahul sa nu fi facut vreo prostie ...
te referi la prostu de vaalah
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.