Alte știri din fotbal
Daniel Oprița: „Da, mi-am dat demisia, e semnată, dar nu pot să-i las ca un laș”
2
Dezertări pe bandă în Gruia: al doilea nume important care și-a reziliat contractul cu CFR Cluj
4
Dinamo pregătește două mutări importante » Negocierile sunt în toi: „E în mâinile noastre”
0
„Nu contează cine este suporterul. Pancu e o legendă” » Victor Angelescu aprobă reacția agresivă la adresa seniorului din tribune
3
Știri din fotbal internațional
Cine a impresionat și cine a clacat în Universitatea Craiova - Ararat-Armenia: 7 pentru „sufletul echipei”, cine a luat 5 și cât a primit Baiaram
0
Vladimir Screciu a „tunat”, după remiza cu armenii: „Nu contează cât valorăm pe Transfermarkt”
0
Anamaria Prodan a venit la Craiova însoțită de impresarul neamț și a constatat cu stupoare: „Nu cred că e fair, că e bun rău”
1
Filipe Coelho a numit cheia pentru returul cu Ararat: „Asta e important”
0
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
12
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Daniel Funeriu, fost ministru al Educației, cere statului să finanțeze ...
Libertatea
o *** de fituica, o *** de suporteri(csu)...oricum, toata lumea stie : csu NU este universitatea, pe cand fcsb ESTE steaua!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De zeci de ani, oltenii nu reuşesc să bată Steaua. Aşa că ,scot fiţuici numa bune de *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta e nivelul de respect (in general) din RSR !
Nu aveti acreditare! La revedere! :))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Păi Steaua "veche" nu făcea program de meci de acum aproape 8 sau 10 ani, nu mai tin minte exact, ca nu aveau bani, si ar face acum...culmea...tocmai la Severin? Lăsați poveștile prefacutilor
Mai nea Popescule poate doar mata sa creadă ce spui !
Daca ce afirma Popescu asta este adevarat si daca programul de meci a fost editat de catre fanii lui Talpan de la Sud si de la Nord, inseamna ca clona (cacofonia e intentionata) aia jalnica a fostei si unicei Craiova Maxima pe care o conduce e sat fara caini. Daca prostul asta a ajuns intr-o asemenea stare de impotenta manageriala incat sa accepte ca programul de meci sa-i fie redactat, tiparit si distribuit de catre Talpan, inseamna ca n-are toate tiglele pe casa si ar trebui sa-si dea demisia urgent. Pe undeva il inteleg, CSU este o CLONA si este normal sa fie sustinuta de toate celelalte clone, dar asta este cea mai elocventa dovada ca FCSB este Steaua!!!
Si casierul *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.