Alte știri din fotbal
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Florin Gardoș: „Steaua ar fi de neoprit în fotbalul românesc, dacă se întâmplă asta!”
4
Ilie Poenaru, după înfrângerea din Ghencea: „Nu au avut curaj. E vorba de mental la noi”
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Prostii mor, însa prostia e nemuritoare Prostul are un mare avantaj fata de destept. Este intotdeauna multumit de el insusi. Nu spui prostii mereu, ci doar cand deschizi gura.
tu ca sa intelegi ca esti prost,trebuie totusi sa ti mearga mintea ! nici macar jumate din ce a facut steaua,nu va mai face alta echipa cel putin 20 de ani de acum incolo,fiindca nu se investeste in tara asta,prostu sitului,hater obosit, !
Eu as putea sa-ti explic ca insolventa si-a cerut-o ASA singura si prin aceasta s-a condamnat singura la iesirea din Europa, as putea discuta si despre mutatul datoriilor de pe o firma pe alta si ce prevedea legea in acel moment si ce prevede acum, cat de lipsit de etic e ce-a facut Becali si totusi legal la momentul acela, DAR... Ar trebui sa am cu cine discuta. Altfel e o aiureala din partea mea. Tu nu te califici pentru nici un dialog. Ti-as explica de ce da' n-ai putea intelege.
si cei de la real madrid sau barcelona au datorii ...si ce datorii :) .... numai la nea jiji se muta datoriile dupa o firma pe cealalta ..apoi o baga in faliment
NU VA BUCURATI VOI ASTIA CU STEAUA CA DISPAR ECHIPELE ????? ....SA CASTIGATI NUMAI VOI CAMPIONATUL PRIN ORICE MIJLOC ....SI CAND IESITI IN EUROPA VA FACETI DE RAS CU CASTRAVETI SI PUFULETI !!!!
http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/dispare-asa-din-europa-gruparea-din-targu-mures-inca-mai-are-datorii-si-ar-putea-fi-inlocuita-cu-o-echipa-din-play-out-473209.html
Cica nici pandurii nu primesc licenta uefa conform lui prunea.... Sanse mari ca voluntariul lui mitica sa prinda ieuropa:)))) TRIST!!!!!!!
Craiova are drept de participare de anul acesta pentru ca au trecut 3 ani de cand a fost infiintata. Cel putin asa se spunea intr-un articol de ieri.
Daca in play out termina CFR pe locul 1 atunci urmatoarea clasata va juca in cupele europene !!:))) Daca pe 2 termina Craiova va juca urmatoarea..... :)))
sa se desfiinteze toate echipele sa ramana decat Viitorul si FCSB !!!! sa castigam in fiecare an campionatul !!!! URA !!!!! FCSBUCURESTI CAMPIONA LUMII ESTI !!! ........ TRAIASCA MANELELE !!!!! ....TRAIASCA TOTI PROSTII DIN TARA ASTA ( 49% ) !!!! URAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.