Alte știri din fotbal
Steaua a învins Chindia și a tăiat speranțele lui Ilie Poenaru la promovare » Clasamentul în Liga 2
3
Cum explică Rapid pierderile de aproape 7 milioane de euro
0
Și Dinamo protestează, după modificările Legii 4: „Ridică o serie de probleme serioase”
0
A lăsat-o pe FCSB pentru Dinamo și dezvăluie secretul celor 2,01 metri înălțime: „Toți îmi spun «Wembanyama»”
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit, curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
0
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Nebraska(zis Lali) toata viata lui a tinut cu doua echipe. Culmea, ambele au intrat in insolventa.
Pai daca evolueaza in liga 1 de ce sa nu joace in Europa? Cand intram in normalitate? Insolventa = RETROGRADARE .
Daca Dinamo primeste licenta pt Europa, primul loc din play-out trebuie sa faca contestatie la TAS, sigur castiga!
Joma nu este o firmă de apartament!Sumt multe echipe bune(mai ales din Spania)care fol.marca asta.E ciudat însă și absurd ca Burleanu să aleagă această formă în detrimentul giganților Nike, Adidas și Puma.E interes nene.Mai erau și Reebook, Kappa, Umbro, Lotto etc.
Asta pentru ca Burleanu este extrem de apropiat de acest club sau cum? Sponsorul tehnic al ASA a devenit intre timp sponsorul Nationalei Romaniei, o firma absolut necunoscuta a intrat pe piata romaneasca pe filiera Federatia de Mini Fotbal (cine a fost acolo presedinte?) si apoi la ....ASA. Apoi sponsor FRF. O firma de apartament a ajuns sa se 'bata' cu cei 3 mari producatori de echipement sportiv incepand cu Nationala Romaniei. Sa ma anuntati si pe mine ce alte nationale de la EURO 2016 mai au firma asta.
Sunt curios de unde stiu cei de la gsp ca Dinamo nu are drept de joc in europa, exista vreo hartie ca apelul lui Dinamo e respins? raspuns : nu, deci in momentul asta nu poti sa spui ca nu avem drept, asa si cu insolventa am facut dovada platilor sa iesim din insolventa raspuns da, dar am fost in continuare in insolventa inca 3 luni caci mai exista un apel pe rol!
Astia au datorii la fotbalisti. Daca fotbalistul din liga I nu ar fi muritor de foame si ar fi capabil sa-si daca un contract normal ASA ar fi ramas de mult fara jucatori.
Dupa astia nu o sa planga nimeni din Tg. Mures daca dispar.
Nene,daca nu intelegi fenomenul,stai in banca ta si nu posta prostii.Legislatia e buna ,chiar prea permisiva,Nu e vorba de datorii la banci,acolo bancile au grija sa-si asigure ipoteci si sa-si recupereze banii.E vorba de datorii la stat,catre furnizori si salarii restante.
Ateapta sa se termine contractul in derulare cu drepturile TV si apoi probabil vor ramane 5-6 echipe :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.