Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a plecat la Istanbul: „Luptați!”. Detaliile ce pot face diferența
0
Planul pregătit în secret peste noapte! » Imaginile surprinse în stadionul lui Beșiktaș
0
E gata de un come-back spectaculos, la Dinamo!
0
Turcia - România, baraj pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu + Ultimele informații de la Istanbul
19
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
Kylian Mbappe respinge ultimele relatări despre genunchiul său: „Eu sunt responsabil”
0
Arsenal pregătește o lovitură de proporții! » The Independent: „Vedeta lui PSG și-a dat acordul”
0
Flirtează cu Real Madrid? Rodri alimentează zvonurile: „Nu poți spune nu”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
Nu sunt luati cu japca. Profita de prostia jucatorilor. Ce ar dori Rednic? Ca jucatorii sa isi caute o echipa dupa ce se incheie contractul in curs?
Sa anulam urgent legea cocalara Bosman.
O întrebare am pentru domnul Rednic: fiica domniei sale e impresar/agent de jucători? A, da? E bine când luăm comisioane în familie, Strâmbule? E bine, nu? Dacă l-ați fi "racolat" voi pe Aly Abeid și l-ați fi dus la echipele dorite de voi, atunci "bag sama" că nu erau probleme. Așa CFR s-a mișcat mai rapid decât tine, nenea Rednic, și l-a luat pe jucător.
Rednic vorbește despre impresari și transferuri..!!?? Discuti despre funie in casa spânzuraților...cati jucători o fi transferat fiica sa.....
Rednic vorbește despre impresari și transferuri..!!?? Discuti despre ***...cati jucători o fi transferat fiica sa.....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce pretentii poti sa ai de la cea mai gretzoasa si blatista echipa, din cate au jucat, in ultimii 30 de ani in mamaLiga, RadioErevan ... Ei sunt specialisti in luat jucatorii altor echipe cu japca, promitandu-le salarii babane, pe care acestia din urma ajung eventual sa-i recupereze pe la comisiile FIFA si UEFA !! :((((
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.