Alte știri din fotbal
OUT de la FCSB! Anunțul lui Mihai Stoica
0
Stadion nou în România până la sfârșitul deceniului! Când va fi gata arena de 64 de milioane de euro
0
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Asasinatul cu bombă de la Arad. Zeci de mii de euro din averea lui Ioan ...
Libertatea
iar n-ai înțeles, cerute de tălpănelu. da n-a zis nimeni că ar trebui să le primească. așa că cotu și pișcotu :))
Hopaaaa, uite cine pândea! :-)))))
Spune ce vrei tu ! Dar parerile noastre nu coincid. Ai vazut golul lui Magaye contra Gazului? Cine l-a lansat perfect in fata portii? Si in alta ordine de idei, nu se mai joaca ca pe vremuri, unde cel putin trei sferturi din golurile unei echipe se marcau de catre cei 2 atacanti centrali. Sau cel putin nu la noi in campionat.
Randoom, așa cum e el, are mai mult bun simt decât ăia doi îndrăgostiți! :-))) Știu, e aberant dar asta e adevarul ... FCSB e Faci Ce Spune Becali! :-)))
Sunteți ***:)) Asta sigur..:))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu fraiere, niste infractori au profitat de situatia de la Parma ca sa de a o teapa bazata pe un parandarat. Americanul ala a dat 8 milioane pe o speranta (Mihaila) si 11 milioane pe un jucator slab, umflat cu pompa de clanul becali in presa romaneasca (Man). 19 milioane pe doi jucatori din campionatul romanesc in 4 luni. Numai un copil care crede in Mos Craciun poate sa-si imagineze ca aici n-a fost vorba de ceva dubios.
ita s-a trezit si *** asta =))))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cătă, luați-vă jucăria mult disputată și migrați pe alt articol. Nu-i mumos, metre. Noi aici discutăm despre angrenaje, posturi, atacanți, hențuri, polo pe iarba udă, devieri, number nine classic, etc...
Angajatii lui, nu noi! Eu nu sunt angajatul lui!:)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.