Alte știri din fotbal
„Fapta nu există” » Mircea Sandu, achitat în „Dosarul Buftea”! Burleanu spera să recupereze sute de mii de euro
0
Sepsi dă lovitura în minutul 89! Surpriză mare la Mioveni
3
Corvinul Hunedoara - Dinamo, echipele de start » Titular în premieră la „câini”
6
Cu un singur punct după 7 etape, antrenorul lui Csikszereda admite: „Poate veni şi Mourinho”
0
Știri din fotbal internațional
Transferul lui Vladislav Blănuță a fost oficializat
1
Antrenorul lui Liverpool a răbufnit, după situația bizară care i-a costat echipa: „Nu poate dura atât!”
2
Fiorentina - Frosinone, în etapa #2 din Serie A » Încă un gol în minutul 38, înscrie de lângă Drăgușin
5
Puștiul de 11 ani a făcut peste 3.000 de „duble” în scop caritabil! L-au oprit ca să poată începe meciul
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marile companii americane îi întorc spatele lui Trump înaintea alegerilor ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
N-are HAHAHAHAdriannu treaba cu limba romana, ai pretentii prea mari de la *** si cu mult tupeu! :))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
de fapt ESTE "echipa lui gigi", care nu da doi lei pe tine sau pe mine, sau pe "milioanele" de suporteri ai echipei...crede-ma, din ce in ce mai putini, pentru ca n-ai cum sa "sustii" la nesfarsit asemenea penibilitati pe teren, asemenea *** in conducerea echipei...SINGURA sansa ca gigi sa devina "vremelnic" la echipa asta e ca echipa sa fie pe minus (financiar) an dupa an, sa intre intr-o asemenea gaura incat sa o lase balta...greu, atat timp cat mai gaseste cate un fraier in fotbalul "de afara" care ii plateste milioane pe martoagele lui de jucatori.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
dap, ăia care dau bani la negoiți și cortaceri are multe de spus, că e deștepți :))
Salut. Nu am văzut meciul, dar dacă e vb de Tănase și Coman îmi pot imagina. Asta e problema mai veche și devine din ce în ce mai grava. În felul asta o sa fie foarte greu sa marchezi gol franarilor. Între timp zici ca a dat isteria în talpanisti și hateri :)))
Falimentara voastra a cui e bai "telijentule"?A lui neputinta? A lui coategoalezero?
hahaha...esti tamol=))
Important e ca nu avem alti absenti pentru meciul cu franarii, inafara de Radunovici. Aveam emotii pentru Olaru, sa nu faca vreo prostie :)). Oricum, daca era blat, nu mai ajungea UTA sa aiba acea ocazie in ultimele minute.. loserii cu blaturi in frunte spuneau inainte de acest meci ca UTA e printre putinele echipe care joaca 'pe bune' impotriva noastra, nu fac parte din cooperativa, si acum si-au schimbat parerea? :))) Nu conteaza ce spun haterii drojditi si amarati, conteaza ca le-am facut a 19-a seara amara in acest sezon! Si vinerea viitoare pe a 20-a!
Pai vad ca ne poarta de grija in continuare, desi prioritatile lor sunt altele!:)
învață bă să scrie pe română
Bine zici, orice om cu minte, numai ca tu nu ai creier...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.