Alte știri din fotbal
Apariție rară la Rapid - Dinamo » Fostul acționar, surprins din nou în tribunele Giuleștiului
0
Rapid - Dinamo: aproximativ 12.000 de spectatori prezenți
16
Ovidiu Burcă, radical după ce i-a oferit Csikszeredei primul punct în Superliga: „Nu e simplu”
0
Ultimul interviu al lui Dumitru Marcu a fost pentru Gazeta chiar de pe patul de spital: „Craiova trebuie să ia modelul Athletic Bilbao!”
0
Știri din fotbal internațional
Gaziantep - Alanyaspor, în prima etapă a noului sezon din Turcia
0
Momente de panică în amicalul lui Bayern » Jamal Musiala s-a prăbușit pe teren la două minute după gol
0
Fază incredibilă sub ochii lui Darius Olaru, lăsat pe bancă astăzi în meciul lui Union
1
Andrei Coubiș a debutat în Championship într-un meci cu final dramatic
1
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
6
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Diana Buzoianu convoacă de urgență șefii Romsilva: contracte de 28.000.000 ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Rusia amenință Turcia și SUA și vrea explicații. Deciziile care au ...
Libertatea
asa ceva, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce meci,tata? la ora 5 (n.r 17) sunt stirile,no?
Excludeti UTA din liga 1 ca si asa trebuie sa salvati iar Dinamo!
bah ce a ajuns acest ziar sportiv !!! nu mai intelegi nimic !!! o ciorba de ziar !!! cancan , playboy , war , divorturi , decese , cununii, stiri despre interlopi !! VAI MAMA VOASTRA !!! TOTUL PENTRU CLICK !!! BAH DESPRE MECIUL DE LA ORA 17 NIMIC ???????????????????????????????????????????????????????
Cum nu, ceva despre Gigi Becali.
nu sunt vinovati oamenii simpli, dar au si ei dreptul la o parere sau de a nu a avea o parere. astfel poate sa vina, sa comenteze despre meci, iar daca este intrebat de conflict, sa zica no comment, ne parlais inglisky, rumanien, rusky only, si aia e
baieti aveam pretentii de la voi ,nu sunt vinovati oamenii simpli de ce fac cei mari,toti au interese in acest conflict,cum ar zice Mitica,,,,toti cei mari au de castigat
Nu stiti ce intrebari ar fi in stare sa ii puna presa din Romania.
sa vina la interviu, de ce i-ar fi frica? sa ne spuna cum rusia vrea sa salveze europa de neonazism si de fapt ucraina a invadat rusia si a facut genocid! el si cu sosoaca la interviu dupa meci! va rugam!
Alt titlu click-bait. Asteptam parerea AMP vis-a-vis de invazia Ucrainei
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.