lefter_popescu
lefter_popescu  •  21 Octombrie 2023, 21:48

Nea Micșunica, dacă piciorul era pe linie atunci te contrazici. 1000/ 100 nu are cum sa fie gol. Eu cred ca mingea era pe linie( cam un sfert) și piciorul fundașului imediat după linie, prin urmare nu a fost gol pt ca balonul nu a depășit cu toată circumferința linia de poarta. Mai cred ca rezultatul este echitabil chiar dacă Rapid a condus 30 de minute cu 2-1 și nu a mai jucat pt a înscrie golul 3. Bergodi este un antrenor fricos și fără idei care sa surprindă. Nu înțeleg ce vede dumnealui la Oaida. Este un " septar" care încurcă pe toată lumea. Este adevarat ca au lipsit Emmers și Kosovarul cu golurile. Cu amândoi pe teren cred ca Rapid câștiga. Repet însă că în condițiile date si de frica lui Bergodi , rezultatul de egalitate este echitabil