Alte știri din fotbal
Motivarea deciziei definitive pentru palmaresul Stelei: „Nu a făcut obiectul unui transfer” » Câte titluri are FCSB până la urmă
11
Dezvăluirile care aprind Liga 2! Investitorul recunoaște că se teme de practici necurate la propriul club: „Filmez meciurile să văd dacă sunt greșeli” » De ce nu s-a mai retras din fotbal
0
Ștefan Baiaram poate prinde transferul în Bundesliga » Clubul care analizează mutarea chiar în această iarnă
3
Q&A cu Nikita Stoinov » Ce preferințe are israelianul: de la „Prison Break” la Drake și unde i-ar plăcea să joace în top 5 campionate
0
Știri din fotbal internațional
Un suporter a fost înjunghiat mortal la finalul unui meci din Columbia » Fanii oaspeți aveau interzis pe stadion
0
Lovitură confirmată în mercato! S-a filmat pe „Emirates” și vine în Superliga: „Abia aștept”
0
Ionuț Rada a jucat în ultimul FCSB - Fenerbahce și a rememorat: „Când ești pe culoar cu Roberto Carlos...” » Ce spune despre șansele roș-albaștrilor
0
Luis Enrique a „explodat” după PSG - Newcastle: „Uitați-vă împotriva cui am jucat. Catastrofă!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Condamnare dură pentru manelistul care a încercat s-o ardă de vie pe iubita ...
Libertatea
lasa ca vine piticul atomic Avram si iar isi face baiatul cel mai tare arbitru din Europa! Si sa te tii apoi sampanii! Ce-o sa ne mai distram cand o sa-l vedem pe juniorul arbitrand derby-uri si primind ecusonul fifa si titularura de cel mai bun arbitru roman! Iar Dinamo o sa fie iar lider si cine mai vrea taticul Dragomir! Abia astept
Ar fi foarte bine daca l-ar da afara ! Un ins cu aere de mare cocota , infatuat , cu idei " constipate" !
craciunescu ii tine in brate pe toti
De ce nu se inceara cu un arbitru de careu ca in cupa UEFA multe faze ar fi fost vazute de acei arbitri pentru ca erau mai aproape sau se petreceau in fata lor si nu se mai spunea ca arbitrul a vazut din spate faza si nu a apreciat corect ori era la distanta si nu a vazut bine ,macar asa la fazele din careu nu ar mai exista atatea greseli !!!
Nu merg jocurile de culise ale lui Dragomir si ale acolitilor sai Becali, Borcea... Asa ca vor incerca sa-l dea jos. In loc sa dea 20-30 000 la arbitru, acum trebuie sa umble cu valizele cu sute de mii la jucatori. Pai e cam pagubos pentru ei, le convenea mai mult inainte, spaguiau arbitrul si gata.
nu craciunescu este problema, nu el arbitreaza! trebuiesc suspendati definitiv din activitate arbitrii cu vechi "state": Tudor, Balaj, Deaconu, Dumitru, Kovacs, Hateganu, Constantin, Avram. a fost mai mult decat evident si in domnia lu' craciunescu ca astia fura fara rusine! numai ei au facut praf meciuri, nu tinerii anonimi... ori, suspendarea acestora nu o decide adunarea generala a frf ci comisia cca, a lui ... craciunescu! se deduce foarte simplu ca si acesta este implicat. a fost evident si prin maniera bolnavicioasa in care i'a aparat tot timpul pe borfasii de mai sus, cu nerusinare chiar! da, craciunescu out! si? pe urma? cine?! tot avram? huzu? deaconu?
Ai dreptate ! Dar cred ca are si el partizanate ( vezi relatia dintre el si Razvan Zamfir)
SI-A DEMONSTRAT " V A L O A R E A " IN ACEST CAMPIONAT !!! A FOST UN ARBITRU FOARTE BUN , DAR ESTE UN CONDUCATOR MEDIOCRU !!! NU S-A IMPUS IN FATA ARBITRILOR , DIMPOTRIVA S-A " PLIAT" DUPA EI.......UN LOC CALDUT , PENTRU ZILE NEGRE !!!!!!! RUSINE si OUTTTTTTTTT !
Numai la noi e posibil asa ceva ... incredibil ! Ne ia de prosti , au adus arbitrii straini in speranta ca isi va da Craciunescu demisia , astea sunt fitile comuniste trimise de Dragomir. Asta e tara in care traim , iar acum ca au venit comunistii din nou la putere e vai si amar , daca pleaca Craciunescu ori vine Avram direct , daca nu , Deaconu interimar si apoi din sezonul viitor iar Avram ! Te lasa fara cuvinte deciziile astea !
ale lui ("inregistrari") sunt mai vechi - se pare ca lumea a inceput sa le uite - tu esti un exemplu bun.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.