Alte știri din fotbal
Note GSP la CFR Cluj - FCSB 1-0 » Insolvenții premianți, aroganții repetenți
0
Florin Niță, comentariu aspru, după eșecul lui FCSB: „Experimentele se fac în cantonament”
0
Marius Șumudică i-a surprins pe toți: „Această victorie este cadoul meu de nuntă pentru Oana. M-a impresionat enorm”
2
Andrei Cordea: „Astăzi a fost război cu FCSB” + „Dacă asta ajută clubul, o să plec”
0
Știri din fotbal internațional
„Șobolan, șobolan, șobolan!” » A avut parte de cea mai ostilă primire în Premier League
0
Barcelona, manita la debutul în La Liga » Nou-veniții au impresionat
0
PSG era condusă la pauză, 0-2, la debutul în noul sezon de Ligue 1. Apoi a intrat Ferran Torres!
0
Analiza lui Iraola, după debutul oficial la Liverpool: „Mi-au plăcut multe lucruri”
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Mobilizare pe Dunăre și pe Olt pentru a salva centrala de la Cernavodă. ...
Libertatea
Scandal cu spray lacrimogen la coadă la merdenelele din Piața Amzei. Bărbat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
"loser" si "om de nimic" e ala care pune etichete si improasca cu noroi in oameni pe net fara sa stie de fapt nimic despre oamenii respectivi. Gaman a zis ceva profund, evident ca nu oricine vrea sa accepte adevarul. Fotbalul nostru este asa pentru ca societatea noastra este infecta.
Lol macar in spalatul pe creiere erau mai buni comunistii. Libertate mare in comunism cu cele 2 ore.de tv propagandiste.pe zi si trimisul in baragan daca aveai ceva.de zis impotriva sistemului. Am pe stanga pensia lui bunicumio pe un an intreg. Asta e libertate, pot sa fac ce vreu si sa spun ce vreu la fel cum as avea libertatea de a nu face nimic si traii din paine cu unt.
Are dreptate, e rezultatul direct al coruptiei propagate si tolerate de Sandu si Dragomir, care continua si cu Burleanu.
Ce treaba are mah PSD-ul? ia vezi tu in astia 31 de ani, cati ani a guvernat PSD-ul si cati galbenii? O tot tinem langa cu astia de la PSD, adevarul fiind ca sunt toti la fel, indiferent de culoarea lor politica...
Cum , societatea este de vină ? Incredibil ! Adică nu a șters pe jos capitalismul cu socialismul ? Ce , arunci se juca mai bine? Era lumea mai bogată ? Și dacă or fi fost rezultate , era datorită societății ?
Nu mai fa reclama la alte partide ca si galbeni si usr sant hoti.Psd cu Pnl este aceeasi mizerie.
Domnilor una din problemele fotbalului este SELECTIA . Atat a managementului ( vedeti cine conduce cluburile) cat si a antrenorilor si juxatorilor. . Orice *** poate antrena copii . Imaginati va ca orcs idiot ar fi invatator la scoala primara . Cam asa e prin fotbal . Din pacate atat antrenorii cat si conducatorii NU AU MODELE. Daca jucatorii mai gasesc modele celalti ioc. Ca tot folosesc unii cuvantul INFRASTRUCTURA. Cea umana este primordiala si cel mai greu de realizat
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
de acord, numai ca la noi nu se poate sa aduci profesori straini, ca se acresc toti *** mari profesori de la noi. Raman alde Stoichita fara bani de seminte, pai se poate?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Înființarea campionatului de tineret pt divizia A . Infiintarea campionatului de copii sub 14 ani , juniori sub 16 ani si juniori sun 18 ani , pe serii cu toate echipele din div A, B si C . Aducerea unor antrenori - profesori de la scolile de antrenori celebre din vest care sa preadea timp de 2-3 ani la scoala de antrenori din Romania . Scolirea antrenorilor de copii si juniori de catre profesori - antrenori din tari cu tradiție in descoperirea talentelor , Franța , Olanda , Belgia . Si nu in ultimul rand desființarea protejarii si favorizarii foștilor fotbalisti la scolile de antrenori in detrimentul celor care nu au juvat fotbal de performanță si care - i duce capul ( inginerilor , profesorilor de alta disciplina decat sport ) in prezent ei nu se pot înscrie la școala de antrenori de fotbal pt ca nu au fost jucatori de un anumit nivel
Deosebirea e ca apartamentul il primeai gratis!Televizorul alb negru deja era o raritate!Dar mai presus de toate era demnitate:Nu lucrai la stapan si nu erai terorizat de gandul ca ramai somer!Acum... avem internet,copii care intai invata limba engleza si dupa aceea limba materna, filme porno,supermarket-uri si suntem liberi sa muncim...la altii!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.