Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu se revoltă, după ce a aflat decizia: „Toate sunt împotriva noastră”
3
Un puști din Liga 2, propus sub „tricolor” de fostul fotbalist din „Generația de Aur”: „E cel mai bun! E un semn de întrebare de ce lipsește”
0
„Avem banii, putem începe!” » De lângă Ionuț Lupescu, primarul Sectorului 2 a făcut marele anunț despre stadionul Dinamo: „Arenă multifuncțională și parc sportiv de 20 de hectare”
8
A vrut să bage bani la Farul, dar răspunsul lui Hagi l-a lăsat perplex: „Am văzut cum e în România”
2
Știri din fotbal internațional
Cum au numit-o olandezii pe FCSB, cu câteva ore înainte de meciul cu Feyenoord
0
Iubita lui Erling Haaland s-a săturat: „Nu se mai poate, ești dependent!”
1
„Îmi pare rău pentru Xabi Alonso” » Thierry Henry explică de ce antrenorul a reușit la Bayer, dar nu funcționează la Real Madrid
0
Trei minori au incendiat stadionul fostei campioane a țării
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
2
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
CSM răspunde după documentarul Recorder și acuză „un plan bine stabilit” ...
Libertatea
Scandal în tabăra suveraniștilor. De ce era previzibilă ruptura și cum ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Revoltă la conferința CAB: o judecătoare a recunoscut în direct că TOT ce a ...
Libertatea
Ba eu zic ca ratatul asta, care se crede gazetar sportiv si se umfla singur - de parca n-ar fi destul de gras -, laudandu-se zilnic ca face cel mai bun talkshow de sport din Romania, se balbaie mai rau decat Onicas. Dupa cum vorbeste balosu asta si ce cretinisme a comis prin redactiile pe unde a mai trecut nici nu-i nevoie sa-i asculti inregistrarea, poarta clar amprentele sale de ziarist facut pe puncte.
ce dracu cauta grasu ala de ivanovici la tv nu stiu....eu lucrez la otv si a fost scoasa emisiunea ca nu avea nici 0,5 rating si tot felu de manevre care lwe aflase diaconescu ca face si ia fost frica si la scos...edste un escroc
Argaseala nu stie cum sa scape sa nu il dea Jiji afara...si este de acord cu tot ceea ce spune Antrenorul BECALI...dar in acelasi timp la psihicul fotbalistilor nu se gandeste...un dinamovist!
Scuzati-mi greseala!!! Voi erati cu steagul nu cu fluierul, va mai trebuiau niste studii sa ajunga si gura voastra la ceva mai important!!! Ma refer la fluier...!!!
...argăseală , nume de SLUGĂ ! Se strînge laţu'..
Ce se intampla acum la Steaua seamana leit cu ceea ce era in Romania inainte de '89. Mai tineti minte "agenturili care lucrau impotriva statului", iar acum "lucreaza impotriva clubului"! Prevad acelasi sfarsit, deoarece conducatorii Stelei seamana leit cu cei ai Romaniei pre-decembriste.
dupa cum se balbaie...e ONICAS...nu cred ca e Ivanovici!
Ivanovici la puscarie, iar jiji la stana. GIGI PLEACA DIN GHENCEA !!!
Pentru Argaseala, jucatorii= Gigi Becali
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.