Alte știri din fotbal
Mihai Popescu, după eșecul 0-4 din amical: „Scorul e mare, dar ne interesează mai puțin”
0
Mihai Stoica a găsit un motiv de optimism și în 0-4 cu echipa lui Olaru: „El a fost cel mai bun de pe teren”
1
Mihai Lixandru pleacă de la FCSB și semnează cu noua echipă: „A cerut să nu joace azi”
3
Câte bilete s-au vândut la Supercupa României de la Craiova + Explicația FRF pentru prețurile duble la tichete
0
Știri din fotbal internațional
Vinicius mută vina eliminării Braziliei pe Carlo Ancelotti: „Nu am fost niciodată vanitos”
0
Mexic - Anglia, în optimile de finală ale Campionatului Mondial » Reacția englezilor vine în minutul 27
0
Mondialul „demisiilor”! Încă un selecționer și-a anunțat plecarea după turneul final
0
Erling Haaland: „De obicei, așa se întâmplă. Încep să cred că este un dar de la Dumnezeu”
0
Lifestyle
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
7
O româncă plecată la muncă în străinătate acuză primăria, cu care este ...
Libertatea
Cea mai frumoasă poveste din fotbalul românesc: dubla lui Răducioiu și cele ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
La 25 de ani, o ingineră din România dezvoltă un model de inteligență ...
Libertatea
Da,și Cartu a intervenit să-și ceară scuze așa de prost...Hai să fim serioși, cine pleacă noaptea la drum și mai cheamă și Politia???Ăla din Craiova ne crede proști pe toți?E limpede că s-au speriat si3i-au gonit pe amărâti noaptea...Pacat,dar eu cred că ăsta-i doar începutul și nu se va juca mai nimic...
***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Credeam că în Liga I Becali este etalonul nesimțirii, dar mi-am schimbat părerea. Iftime e un munte de prostie, incompetență și multă multă nesimțire.
Se pare ca botosanenii au fugit din hotel. Daca este adevarat, Eftime trebuie sa plateasca pt minciuna, poate intra sub incidenta legii, n-a respectat carantina. Suceava si Botosaniul au fost afectate, poate nici n-ar fi trebuit sa participe in play-off.
Dle Iftimie nu v-a dat nimeni afara din Hotel sau conducerea clubului craiovean sa se dispenseze de voi. Astea sunt viziuni de ale voastre ,v-ati facut de ris,sa nu ai un medic angajat al clubului pentru echipa care a stat in cantonament atita amar de timp ,si sa aduci medic in saptamina meciului sa zic asa de la Sp de urgente din Botosani,asta denota ca nu sunteti un om de caracter in care sa primeze corectitudinea si onestitatea,nu e frumos din partea dv si a-ti pus clubul intr-o situatie jenanta. Nu va mai luati aiurea de olteni,ca nu o sa puteti avea dv la club in Botosani ,niciodata ce infrastructura si organizare are CRAIOVA. SA VA FIE RUSINE D=LE IFTIMIE
Bai descaltatilor, ati fugit noaptea ca sa nu faceti carantina in Craiova. Pe cine minti tu mai nesimtitule ? Pina zilele trecute nici medic n-aveati. Vai de capul vostru !
Ancheta olteneasca ? Asta ce bau ? Daca iei harta Covid pentru Romania vezi diferenta dintre anchetele oltenesti si cele moldovenesti.
Da ce vroiati mai Eftimie? sa va ia-n brate si sa va pupe? Dupa ce sunteti prosti(ati compromis meciul),mai vreti si scuze ?
Nu voiai tu ma moldovene cantonament la echipe ? Ia ”cantonament” acum !!
am mai spus-o ca e putin probabil sa se duca la sfarsit liga 1 si 2 - se pot ingheta liga 1 si 2 ca in FR, BE si NL - fara retrogradari si cu promovare in functie de clasamentul la zi (cu marirea in cel mai rau caz a numarului de participante in liga 1 si 2).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.