Alte știri din fotbal
Mario Camora, anunț important despre Pancu după Dinamo - CFR: „Din ce știu, azi i s-a prelungit contractul”
0
Florin Prunea, verdict înaintea unui posibil baraj Dinamo - FCSB: „A stors-o! Sunt favoriți”
0
Ce s-a întâmplat imediat după Dinamo - CFR » Inamicul fanilor dinamoviști + Scandări rasiste la adresa lui Pancu
0
Dinamo - CFR Cluj 0-0. Mediocritate în drum spre cupele europene! Un derby cu puține faze de poartă
13
Știri din fotbal internațional
Revenire istorică în La Liga după 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Încă un meci pierdut de Mirel Rădoi în Turcia » Sorescu, pasă de gol
15
Una dintre marile surprize ale sezonului! Patru români au devenit campioni într-un campionat din Europa
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
suferintei? daca bate botosani pe vitan barzesti cum este normal si petrolu isi face jocul cu clona fc r si castiga,clona fc r pica sub botosani.
boieras este fraierash. ha ha ha
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dinamo-Botosani= derby-ul suferinței! ;)))
Intime îl copiază tot mai mult pe Becali.. se crede și el un mare specialist în fotbal. Cu asa conducători, sa nu ne mai miram ca fotbalul romanesc este în aer!
Poate e chiar *** Urdea! :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bati covoare!
Ieftine!!!!!
Nu vreau sa intru in dialog cu ipochimenul gigist marcbrad *** favorizat de gsp.ro! Daca asa inteleg moderatorii gsp.ro sa se comporte inseamna ca fițuica gigista a ajuns absurdul presei sportive! Vad ca Dinamo creează frisoane si transpirații reci pe coloana vertebrala îndoită a redactorilor gsp.ro.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.