Știri din fotbal internațional
Pierdere grea pentru nemți! Schlotterbeck, Mondial încheiat
0
Edward Iordănescu îi pune în așteptare pe greci!
0
Franța - Irak, în grupa I de la Campionatul Mondial » Echipele probabile + cote
0
Acasă la J.R. Ewing, capul răutăților din serialul Dallas: cum e în realitate ferma Southfork, locul unde s-a născut capitalismul românesc
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Evaluarea Națională 2026 la Română. Servere blocate, haos în școli: „Te las ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Ultima strigare pentru Guvernul Veștea: se caută voturile (de) AUR
Libertatea
Penibila incercare de a ascunde adevarul: echipa de partid Craiolguta este membra a cooperativei de play-off si si-a primit coronita in 2020 dupa ce a stat cuminte la rand si i-a servit pe altii. Steaua nu are nicio treaba cu cooperativa si dovada cea mai buna, suprema, irefutabila, este ca de cand a venit burleanu si plau-off-ul Steaua nu a castigat niciodata, desi a participat permanent la play-off. Nu este alta proba mai clara ca in Romania campionatul se castiga doar in culisele cooperativei si el se repartizeaza echitabil tuturor membrilor, ca in CAP=ul socialist, doar Kolosvar a avut dreptul la incalcarea regulei, din cauza ca tov dancu bacsi si-a umflat muschii politici!
Unul din programul DDB, adica Dinamo Doar in B, care de 10 ani traieste doar pentru meciurile Stelei si isi alege idolii dintre cei care reusesc sa invinga Steaua, chiar daca intr-o semifinala de Cupa UEFA, performanta la care catelusii abonati permanent la play-out si acum invitati la loja ligii a II-a nu pot nici visa!!! Ridicol guduratorul pe stirile care au legatura cu Steaua!!!
Sunteti "o echipa mica" dar cu gura mare. Nu exista situatie in care marele patron Iftime sa nu aiba o parere mult apreciata de comentatorii Digisport. Meciul de aseara a fost arbitrat corect, echidistant, singurul care are ceva de comentat este craciunescu. Bine ca nu s-a bagat in seama si porumboiu. Partea buna este ca meciul decisiv pentru castigarea ligii va avea loc intre cele mai bune doua echipe. Cel mai bun sa castige...
Sustin! Ole!
Echipa de partid Craiolguta are cifre si norma de campioana a...cooperativei de play-off! Cu sau fara Barsan, ei au doua penalty-uri pe meci, fie acasa fie in deplasare. Au fost membrii cuminti ai cooperativei de play-off si in 2020 le-a venit randul, dupa ce in 2107 au fost decisivi si ascultatori in trofeul deturnat spre Viitorul. In cincinalul luminos de play-off, condus de fiul cel mai iubit burleanu, fotbalul romanesc s-a cooperativizat mai ceva ca pe timpul lui J Padureanu si R Pascu! Cine a fost membru cuminte al cooperativei si a participat la play-off a fost recompensat pe rand: astra, viitorul, kolosvar (de douaori pt ca dancu bacsi a insistat) si acum craiolguta. Traiasca si infloreasca fotbalul ruinat si coopertaivizat romanesc!
Tanase la ambele penaltyuri pentru Craiova lua galben!!!Acum pe digi este poza de la primul penalty...Desigur este o bariera in fata lui Mihaila dar si Mihaila deja se aruncase!!!!La al doilea penalty Chindris loveste mingea ....Tanase la ambele faze era facut terci de ,,specialisti,,!Galbenul lui Tanase cu Mediasul a fost aproape identic ca cel al lui Mihaila...La Tanase s-a spus ca el a cautat contactul....Oricum....penaltyul la Mihaila a fost dar se judeca difeit contactele pentru altii...
Tu faci misto? Te iei dupa... „arbitrii-comentatori de casă”, trepădușii Crăciunescu - prazar, fost dinamovistș Balaj - omul de casă a lui Paszkany, fost dinamovist, amândoi anti Becali? De ce nu-l întreabă pe dl Porumboiu și el anti stelist/Becali, dar cu coloană vertebrală! In meciul cu Steaua=FCSB, CraiOlguța+PSD+SRI Dolj a „primit cadouri”, doua 11 m inventate! Se spune ca trebuie sa fi atent când „grecii/Kyros Vassaras ” fac cadouri! Dar așa este fotbalul românesc când este „sponsorizat” de Politic (Primării, SRI, DIE, MApN), din bani publici! Adică, Cooperativa d-lui Dâncu, 80% din toate Ligile pot avea același „sponsor”: „bani din Primării+drepturi Tv”, dar patronul Astrei, Nicolae, nu se poate împrumuta la Becali, vezi Doamne, este conflict de interese!
Pretenas,tu esti moldovean ori ai o ***,cele doua penalty-uri de aseara au fost tocmai datorita vitezei jucatorilor olteni,vezi tu...e mai bine ca atunci cand nu intelegi fotbalul sa nu mai vb...te faci de ras,zau asa!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:)))) cam asta decide castigatoarea boss,adica nu dai goluri din suturile peste poarta! :)))
nenea Iftimie, de cand ai declarat cu subiect si predicat ca esti fan infocat f.c.s.b., nu te mai ia nimeni in serios! Sezi bland! In doua saptamani se va face lumina!... meciul direct de la Cluj (disputat relativ recent) este un etalon privind raportul de forte DIN PREZENT, dintre cele doua echipe din fruntea clasamentului!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.