Alte știri din fotbal
Noul căpitan al Rapidului, luat prin surprindere de decizia lui Pancu: „Am vorbit ieri cu el”
0
Sabău face lobby pentru convocarea fotbalistului la națională: „M-a surprins!”
0
„Este cel mai important contract din viața mea!” » Juan Bauza vrea să se întoarcă să joace în România
2
Zi plină la CFR Cluj » În timp ce clubul aproape s-a înțeles cu doi jucători, Amin a fost prezentat oficial
0
Știri din fotbal internațional
Carlo Ancelotti, anunț uriaș despre Neymar: „Poate juca 90 de minute”
0
Zeljko Kopic, anesteziat de eliminarea dramatică a Croației: „Am demonstrat încă o dată!” + Pe cine vede favorite la trofeul suprem
1
Scandal la FIFA! 50 de eurodeputați s-au revoltat și cer măsuri drastice pentru Infantino
0
FIFA este sub presiune să AMÂNE meciul de la Mondial » Risc de colaps din cauza căldurii extreme
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
0
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
2
„Evitați deplasările și luați măsuri de adăpostire”. Mesaj RO-Alert și cod ...
Libertatea
Profesoară lovită de fulger în timpul unei excursii cu 14 elevi în Munții ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Viorel Pașca s-a întors la Oradea. Nu are voie să vorbească cu fiii săi, ...
Libertatea
Doar e campanie electorala, nu?Unul, mai pe "ocolite", ne spune,"Votați AUR!"Celalalt, mai îndârjit, ne spune la fel, "Votați PNL!"."Aveți putintica răbdare!"Vom avea rezultate în seara de 8.12.2024 și nu azi.Rezultatul din aceasta seara, va fi o "avancronica" la ceea ce va urma.
in concluzie bann si pe vechiul cont:))
unde a spus asta gigi,bai cap de pluta? nu a spus asta niciodata.
cs-ul tau este in liga a 3-a. sau tu ti cu dinamo9ul lui badea din liga a 4-a care detine palamresul?
Băăă, lasă-ne cu tâmpeniile tale că tot din coadă o să dai.
Gigi nu vrea să înțeleagă un lucru arhicunoscut, acela că nimic nu mobilizează mai bine niște jucători, nimic nu-i îndârjește mai mult decât insolența adversarului! În consecință, cred că FCSB va pierde acest joc sau, în cel mai fericit caz, va scoate un egal chinuit!
Da, Valerica, asa este, daca spuneau si altii ca tu trantesti meciurile cu fcsb mai treaca-mearga, dar s-a trezit doar Sucu. Asa ceva...
S-a enervat politrucul sinistru! După ce prea mulți ani s-a gudurat pe lângă amicul sau Jiji și a incasat la greu de la Steaua pe tot felul de petarde, acum, in plină campanie electorală, politrucul de Botoșani, având ordine de partid de la generalul mos Teaca, ataca cu dârzenie, vitejie, eroism, Steaua, doar pt ca finanțatorul ei este candidat al altui partid cu care se afla in competiție! Ca întotdeauna piftimie arată ca este corect, demn, onest, un adevărat erou al zilelor noastre!
Ieftine ai sa cazi...
Dupa peste 50 de meciuri tr@ntite cu FC Fcsb, Botosaniul scoate capul. Este adevarat ca scenariul asta l-am vazut si la Viitorul/Farul, dar nu-l vad pe Iftime cu o asa coloana vertebrala..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.