Alte știri din fotbal
Olimpiu Moruțan, mesaj cu subînțeles, după ce a revenit în România
0
Dorinel Munteanu o avertizează pe Dinamo
1
El va arbitra FCSB - CFR Cluj » Are o creștere senzațională și a fost lăudat de Gigi Becali
2
Florentin Petre îi ia tare pe jucătorii care vin la Dinamo: „Nu așteaptă nimeni!” + „Acum nu există presiune ca cea din trecut”
0
Știri din fotbal internațional
De nicăieri! Casemiro și-a luat rămas bun de la fanii lui Manchester United: „Un capitol încheiat din viață!”
0
Cristi Chivu, ajutor pentru Dennis Man » Inter are acordul jucătorului: negocieri dure cu PSV
0
Accidentat, Florin Andone a semnat un nou contract
0
Antrenorul lui Dinamo Zagreb a remarcat un singur jucător de la FCSB: „Cel mai periculos”
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Sa vina branza, sa vina branza, sa vina branza la baieti...!
FC Botoșani să își schimbe numele in FCSB Botoșani . Ar fi mai indicat așa
Acu pe bune, ca sa fiu cavaler as zice ca voi nu sunteti in forma la nici un meci cu ciobanul. Aveti un complex, sau ceva sechele :))). Mie mi se pare pierdere de vreme si bani sa se mai joace circurile voastre, alegeti mai bine scorul tu cu gigel si odihniti jucatorii.
Evident, prima etapa - primul blat. Ce altceva asteptam?
Esti sau te faci ca nu intelegi ...Botosaniul chiar are un lot subtire, fata de sezonul trecut. Chindriș, Ed. Florescu sunt plecati la Jocurile Olimpice, Al Mawas, Hankici, Holzmann, Keyta, Ashkovski, Meleke, Rodriguez au fost vanduti / au plecat de la echipa. 7 din cei 9 jucatori plecati erau titulari ! Acum pricepi ?
Deci s-a anunțat oficial blatul de diseară! Ar trebui deja trecute 6 puncte in clasament fcsb inainte de inceperea campionatului pentru ca oamenii lui Iftime ies mereu din formă la meciul cu ei!
Muzica populară moldoveneasca, pârjoalele moldovenești și un vin bun roșu! La final in famiglia, fcsb învinge cu 2-0! Se știe ca e omenie!
Nu e problema,le dorim la Botosani sa isi revina cu Sumudic si cu pisicutele insolvente :))
Asa este Iftime......niciodata..dar niciodata cand jucati cu fcsb nu sunteti in forma......dar o sa va reveniti dupa...asa-i ?
N-are cum sa inteleaga, e spartan!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.