Alte știri din fotbal
Craiova Maxima, la căpătâiul lui Nicolae Ungureanu » Lorena Balaci: „Tata nu mai e singur acolo”
0
Etapa #5 din Liga 2 » Mihai Toma de la FCSB e titular + Gol în Reșița - Steaua
2
Meci mare la Arad! Echipe probabile la Corvinul Hunedoara - Dinamo
0
FC Argeș - Sepsi, nou-promovata vine să producă deranj la Mioveni » Echipe probabile + cotele bookmakerilor
0
Știri din fotbal internațional
Chivu pregătește debutul „noului Pirlo”?! » Comparația făcută de italieni
0
Acord spectaculos! Andrei Rațiu, la un pas să semneze în Premier League! Vestea momentului: negocieri pe final
6
Ce coincidență: i s-a întâmplat iarăși lui Istvan Kovacs, după scandal! » De data asta, nu a mai stat pe gânduri
2
Fiorentina - Frosinone, duel Drăgușin - Bîrligea în Serie A
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marea Britanie, amenințată de SUA că s-ar putea răzgândi cu privire la ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Ce vorbesti ma ?, ati avut probleme cu licenta ?...NU aveti licenta nici in momentul asta...jucati ne blat in liga 1.
Rapid nu moare !!! Ati vrut sa scapati de noi dar de fapt ne-ati ajutat. Vom reveni si vom fi mai buni decat in era Copos. FZRapid. Multumim ca ne-ati scapat de Savarina, fara voi nu se putea.
visam si castigam!
Amigo ? Ca sa stii si tu . Ala de fapt e Valahul . Un foarte batrin peceneg . Pe bune are apropae 60 de ani .
Incropeste Rapidul o echipa,oricum nu au pretentii prea mari de la acest sezon iar de retrogradare nu se pune problema. Pentru Rapid nu are cum sa fie mai rau decat a fost!
Hai ca nu ar arata de loc rau lotul Rapidului daca intradevar i-i vor aduce si pe Varga si Maftei , pentru ca ceilalti sint ca si rezolvati.
Balauru ; Maftei ; Varga ; Cristescu buni .... Tanasa ; Moldovan ; Ormenisan ; Lung ; Iacob ; Negru ; Pacurar ; Balan ; Patrascu terminati .... sunt vai mama lor si pt liga a II a
Doar Balauru ... portarul ... ce e bun ! atat .. am inceput sa luam jucatori de la retrogradare iar ??
Si sezonul asta va fi foarte dificil pentru Rapid.Cu acest lot nu speriem pe nimeni, jucatorii sunt foarte in urma cu pregatirea fizica, nu exista omogenitate, conditii de pregatire, totul este incropit in graba si se va vedea din plin acest lucru, cel putin in turul de campionat.Nimic nefiresc tinand cont de ceea ce s-a intamplat in ultimul timp la Rapid, ne asteptam cu totii la asta.Revenrirea Rapidului in top 3 cele mai bune echipe ale campionatului se va produce incet, migalos, cu mult chin dar SIGUR!!!Nu am nici o indoiala ca peste 3 ani Rapid va redeveni echipa pe care o dorim cu toti Rapidistii.Intrebarea e: CAT SUFERIM PANA ATUNCI???
cristescu si varga a fi 2 trasferuri reusite si dani coman dc nu dar cred ca ar trebui sa i se acorde mai multa incredere lui ormenisan;dupa parerea mea un jucator de viitor si de nationala
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.