Alte știri din fotbal
Csikszereda - Sepsi au „dat-o la pace” în primul derby secuiesc din Superliga
3
Despărțire-șoc! Ionuț Panțîru a plecat de la Gloria Bistrița după doar 36 de minute jucate: „Succes și sănătate!”
2
Echipe de start la Rapid - Dinamo » Titular în premieră + toate informațiile de la stadion
8
Iată staff-ul lui Marius Șumudică la CFR Cluj! Decizia în privința lui Cristi Săpunaru
1
Știri din fotbal internațional
Fază incredibilă sub ochii lui Darius Olaru, lăsat pe bancă astăzi în meciul lui Union
0
Andrei Coubiș a debutat în Championship într-un meci cu final dramatic
0
Gaziantep - Alanyaspor, în prima etapă a noului sezon din Turcia » Echipele probabile
0
Se opresc aici? Consorțiul lui Jeff Bezos poate prelua controlul la Liverpool!
1
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
5
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Florin Şerban a câștigat Leopardul de Aur la Locarno cu „Nu e locul tău ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cum au ajuns marmotele pe OnlyFans: decizia disperată a cercetătorilor ...
Libertatea
se tot vorbeste dedede,vasqez,sepsi etc.dar nu am vazut in lotul pentru cantonamentul din turcia si nu am auzit de micutul mehia care in amicalul care la jucat anu trecut cu fc.bihor daca nu ma insel,ma impresionat prin tehnica care oare si prin rapiditatea cu care se misca,desi este la inaltime mic.
poli isi face 3 echipe ? :)) ca prea transfera pe banda rulanta. ar fi super sa vina varga si sa accepte si dayro
ahh daca ar veni varga si dayro... am avea de departe cel mai bun lot
oricum daciane polistii adevarati te asteapta cu bratele deschise sa ne ajuti sa luptam pentru titlu.
din pacate la stadion venim doar fidelii,polistii reali ,trup si suflet alb-violeti ,din pacate suntem extrem de putini, restul vin o data pe an cu steaua si dinamo ,si dupa aia mai zic pe buna dreptate ca numai cu ei populam stadionul,avem nevoie de suporteri adevarati,m-as bucura sa nu mai vina deloc ,chiar daca asta ar insemna sa nu mai vedem stadionul cat de cat plin,o coregrafie mare sau o atmosfera cat de cat.sustineti echipa locala nu echipele din capitala cu exceptia rapidului .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.