Comentarii (9)

fibra  •  13 Iunie 2019, 15:16

Nu a salvat nimic .Când a venit nu erau pe loc de retrogradare sau baraj dar el"a reușit" să -i ducă. Un terchea-berchea, mațe fripte. .

traian_v  •  13 Iunie 2019, 13:19
Postat de Flo Florase pe 13 Iunie 2019, 11:59

Deci echipa germana se numeste odata Energie, odata Engerie si Enegerie. Ce pot sa zic baietii astia de la Gazeta chiar isi dau interesul! Bv baieti, chiar va meritati salariul!!! Durerea in fund si indiferenta fata de locul de munca specifice bucurestenilor.

Da, are nume diferite, cred ca se incearca deturnarea palmaresului de la Cottbus ;)

adriann_  •  13 Iunie 2019, 12:35

Astia de la gsp, ca in rest partea cu bucurestenii e tipica mandriei/prostiei de la Cluuuj :)))

adriann_  •  13 Iunie 2019, 12:35
Postat de Flo Florase pe 13 Iunie 2019, 11:59

Deci echipa germana se numeste odata Energie, odata Engerie si Enegerie. Ce pot sa zic baietii astia de la Gazeta chiar isi dau interesul! Bv baieti, chiar va meritati salariul!!! Durerea in fund si indiferenta fata de locul de munca specifice bucurestenilor.

Mi-ai luat-o inainte :))) Astia zici ca n-au terminat nici scoala generala :)))

jonescu  •  13 Iunie 2019, 12:07

...pentru scandalul de la meciul tur cu "U" suspendat si amendat !

Flo Florase  •  13 Iunie 2019, 11:59

Deci echipa germana se numeste odata Energie, odata Engerie si Enegerie. Ce pot sa zic baietii astia de la Gazeta chiar isi dau interesul! Bv baieti, chiar va meritati salariul!!! Durerea in fund si indiferenta fata de locul de munca specifice bucurestenilor.

cpt.ahab  •  13 Iunie 2019, 11:55

Miriuță trebuia să fie suspendat pentru baraj, ținând cont de scandalul din finalul jocului cu Dunărea. Dar cum justiția și regulile sunt pentru unii ciumă, pentru alții mumă, nu mă mai miră nimic.

dinamo_fan  •  13 Iunie 2019, 11:45

penibil...