Alte știri din fotbal
Steaua - Corvinul, ultimul meci al etapei #6 din play-off-ul Ligii 2 » Se încinge lupta la promovare
0
Play-out-ul din Liga 2: final în cele 8 partide
0
Final în Chindia Târgoviște - FC Voluntari, în play-off-ul Ligii 2 » Succes uriaș în lupta pentru promovarea directă în Superliga
0
„Să meargă la altă echipă” » De ce s-a răzgândit Gigi Becali: a făcut meciul perfect!
0
Știri din fotbal internațional
Ancheta privind moartea lui Diogo Jota și a fratelui său s-a încheiat: detaliile tragediei
0
PAOK - OFI Creta, în finala Cupei Greciei » Răzvan Lucescu luptă pentru trofeu
0
Getafe - Barcelona, duel în runda 32 din La Liga
0
Cristi Chivu poate deveni campion în Italia înainte să joace etapa viitoare » Ce trebuie să se întâmple
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Locul exact din Galați unde a lovit drona rusească: un cartier de case în ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
ca altfel ii da afara din campionat
De ce arbitrii si observatorii sunt platiti imediat dupa meci,iar jucatorii la 3 luni????
mai stii si alt meci in care a fost defavorizata *** fii sigur ca nu mai stii dar iti spun eu vreo 10 meciuri in care *** a fost favorizata
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Domnule Vasalas,americanii au o vorba``***-``De 7 ori din intamplare si strainu e un om mai greseste si el.Asa sa va ajute bunul Dumnezeu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Care sunt alea 15 puncte ma frustratule????!!!!!! Esti boland sau ce dracu ai? Cu Steaua, de exemplu, ati beneficiat de arbitraj favorabil, sau ai uitat faultul clarisim la De Amorim nesanctionat cu penalty de *** de Radu Petrescu??? Cu Botosani, unde ati urlat ca ati fost furati, Filip si Lazar trebuiau eliminati , dar au fost iertati de arbitrul acelui meci. Daca ati pierdut 3-4 puncte din cauza greselilor de arbitaraj.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum dracu se face prostule, ca impotriva lui DINAMO se greseste flagrant, in schimb de partea cealalta , numai arbitraje favorabile clonei fecesebe..............
bai petrica nume de o1er, ai curaj sa pocesti cuvantu ajutat in detrimentu lui Dinamo , pai atunci cotu in plina figura la gnohere cum se mai numeste ??? Hotzii *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** acest vassaras ar trebui sa paraseasca sefia CCA-ului, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.