Alte știri din fotbal
Farul - Chindia Târgoviște, care pe care pentru „supraviețuirea” în Superligă » Stoican încearcă să evite o rușine de proporții
0
România și-a aflat adversara din optimile Campionatului European de minifotbal! Când are loc meciul
0
Nici nu vrea să se gândească la un dezastru, înainte de meciul în care fosta campioană riscă să retrogradeze în Liga 2: „La un moment dat vine și nota de plată”
0
Cele două finaliste care vor lupta pentru promovarea în Liga 2
2
Știri din fotbal internațional
Alessandro Del Piero a văzut PSG - Arsenal și s-a convins: „El merită Balonul de Aur!”
0
Madalena, mesaj emoționant pentru cel mai faultat jucător din PSG - Arsenal: „A trebuit s-o facem din nou”
0
Vitinha e noul Xavi! Recordul fantastic stabilit de omul finalei » „Ea este motivul pentru care joc la acest nivel!”
0
Președintele Emmanuel Macron a scris 18 cuvinte după triumful lui PSG
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ciprian Ciucu anunță „5-6 ani de șantiere în București” și cere ca RAR să ...
Libertatea
Răsturnare de situaţie în cazul copilului de 2 ani mort lângă un tobogan ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
CEL MAI MARE SLUGOI ANTRENOR ESTE STOICHITA ANTRENORUL LA STEAUA ESTE GIGI IAR STOICHITA ESTE MARIONETA LUI -SLUGA -CARE ASA CUM A DECLARAT EL A VENIT SA CASTIGE O PAINE NU SA CASTIGE TITLUL . LA DESTRAMAREA APARARII AU PUS UMARUL STOICHITA SI PANDURU CA SI LA CEDAREA LUI IONESCU SI ONICAS . PE STOICHITA L-A PROPUS PANDURU UN ALT ANTRENOR DE PLUTON -CATASTROFA-.
Nu stiu de ce mai sta Becali de vorba cu voi..Sunteti josnici, ziaristii lu' peshte. Il chemati la telefon si apoi tot ce spune el interpretati cum vreti voi. Vorbea cu altii in loja si a auzit Stoichita? De data asta tot ce a zis a avut dreptate. A vazut toata lumea si, mai ales, antrenorul.. Credeti ca in felul asta va legitimati toate minciunile debitate in ziarul de ieri. Rusine Udrea, "sob.olanul maroniu"!
foarte bine sa mai faca asa ceva nou ne place cand STEAUA isi rupe gatu, va mai lua steaua campionatu cand va pleca OIERU de acolo. MULTA STIMA JUCATORIILOR DE LA DINAMO, CONDUCERI SI STAFULUI TEHNIC MULTUMIM DINAMOOOOOO !!!...
vinde pleaca mori
Am probleme! Spuneti "Gigi Becali s-a dat în fapt...". Nu pricep, desi am fost apreciat numai cu note mari pentru cunostintele mele de limba romana, cat timp am fost prin scoli. Reveniti, va rog, cu precizari!
Golanski a fost eliminat din cauza papagalului de Toja care a pierdut mingea aiurea.Trebuie scos din echipa de baza, joaca mai mult prin cluburi decat pe teren.
mie mi se par normale inlocuirile,ce era sa faca?sa il mai tina pe plesan cand nu a jucat nimic?si cu petre marin la fel,l-a bagat pe nicolita fundas ca are viteza,sunt schimbari logice.dar voi sunteti avizi dupa scandal.ziar de 2 lei
cred ca a gresit putin ciobanul echipa pt jocul cu gaz metan. tanase trebuia sa joace in centru in locul lui toja, iar pe stanga trebuia karamian. dar are timp sa se perfectioneze. P.S. Am gasit lunetist.
Parerea mea este ca pina la urma Stoichita a cedat ,,gastii",si de aceea nu a incercat la vremea respectiva nici cu Grzelak-ce jucator!-si acum nu joaca nici cu fratii Karamian,cu Tall-ce scuze,e obosit!!!!!!!!!!Eternii p.marin care nu sprijina deloc atacul in conditiile jocului din ziua de azi,golanski,vai de el,toja,un ratat ratacit pe la Steaua,baciu,nicolita!!!!!A facut cineva de la Steaua un studiu privindparticiparea la atac a fundasilor laterali in comparatie cu TOTI ceilalti? Sigur
"S-a dat in fapt"?????????? Vai de pulavoastra Unde oti fi facut voi scoala sau poate n-ati facut-o De ce dracu nu scrieti toata fraza vara pauze intre cuvinte? Ca poate sinteti mai cool, cum va place voua sa credeti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.