Alte știri din fotbal
În plină luptă pentru salvarea de la retrogradare, Hermannstadt a anunțat o mutare de la o echipă de play-off: „Transferat definitiv”
0
Gigi Becali, avertisment pentru Daniel Pancu la Rapid: „Hopa, vine șina de tren”
0
FC Argeș - Rapid, duel între codașele play-off-ului » Golul senzațional a fost anulat după intervenția VAR
3
S-a stabilit a doua echipă promovată în Liga 2 » Clubul revine după 9 ani!
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
0
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul înscrie în divizia secundă și s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Marele Toni Kroos s-a poziționat în conflictul dintre Mbappe și Arbeloa: „La Real Madrid nu merge așa!”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
6
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Dr. Adrian Marinescu, despre cazul de Hantavirus din România: „E o isterie! ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Sunt dezamagit total dezamagit de tot ce sa intamplat nu-mi vine sa cred pur si simplu, citesc si imi dau lacrimiile de durere,ca steaua cea mai galonata echipa din Romania a ajuns sa apeleze la astfel de practici.Iubesc fotbalu iubesc Steaua dar acum imi vine sa intru in pamant de rusine pentru ce au facut ei....sunt profund afectat chiar daca sunt un simplu suporter...rusine
Mare antrenor Lacatus asta!E un strateg de geniu.Acum se vede cum a ajuns pe locul doi cu Steaua.De luni de zile scriu impotriva lui caci se vedea fragilitatea Stelei cu el pe banca.Abia astept sa-l vad la alta echipa sa vedeti ce dezastru va fi acolo.Becali l-a rechemat caci e ascultator si stie sa faca blaturi, cu Dorinel probabil nu i-a mers.Timpul va arata valoarea lor.
...mah tu nush pe ce lume traiesti dar suporterii UT-ei nu tin cu o alta echipa decat cu UTA...si nu conteaza ca cine ia titlul suporterii canta pt UTA nu pt cfr sau stelutza...
0-3 a fost scorul.
... ARADUL IUBESTE CFR ... TOTI SUPORTERII NOSTRIi TINEAU CU CFR... NU CU UTA PENTRU CA SA NU CASTIGE STEAUA CAMPIONATUL... ERAM IN TRIBUNE SI STIU EXACT DESPRE CE VORBEAU SI CANTAU OAMENII! ARAD IUBESTE CFR !
!!!!numai pot si trebuie sa zic! prea mult se loveste in Universitatea. o parte din adevar este spus. cealalta parte e ca(nu spun cine de la CFR)a promis Universitatii daca joaca in asa fel incat sa nu ii incurce(stiau de valiza)si sa faca sa piarda din greseala(autogol sau alte mizerii-penalty)!le-a promis cu 1 milion mai mult decat Becali!au pierdut mai mult de frica urmarilor valizei!dragi ziaristi!va rog anchetati si treaba asta ca nu se mai poate! U au luat bani indiferent de rezultat !!!!!
Este adevarat ca Uta n-a fost o valoare dar am impresia ca CFR-ul au vorbit cu cine trebuia
si e sezonul 2007-2008 ca dora nu sunteti voi ceva vinituri de extrater4stri sa stiti ce sentampla in viitr
scorul a fost 0-4 nu 0-3!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.