Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Sunt dezamagit total dezamagit de tot ce sa intamplat nu-mi vine sa cred pur si simplu, citesc si imi dau lacrimiile de durere,ca steaua cea mai galonata echipa din Romania a ajuns sa apeleze la astfel de practici.Iubesc fotbalu iubesc Steaua dar acum imi vine sa intru in pamant de rusine pentru ce au facut ei....sunt profund afectat chiar daca sunt un simplu suporter...rusine
Mare antrenor Lacatus asta!E un strateg de geniu.Acum se vede cum a ajuns pe locul doi cu Steaua.De luni de zile scriu impotriva lui caci se vedea fragilitatea Stelei cu el pe banca.Abia astept sa-l vad la alta echipa sa vedeti ce dezastru va fi acolo.Becali l-a rechemat caci e ascultator si stie sa faca blaturi, cu Dorinel probabil nu i-a mers.Timpul va arata valoarea lor.
...mah tu nush pe ce lume traiesti dar suporterii UT-ei nu tin cu o alta echipa decat cu UTA...si nu conteaza ca cine ia titlul suporterii canta pt UTA nu pt cfr sau stelutza...
0-3 a fost scorul.
... ARADUL IUBESTE CFR ... TOTI SUPORTERII NOSTRIi TINEAU CU CFR... NU CU UTA PENTRU CA SA NU CASTIGE STEAUA CAMPIONATUL... ERAM IN TRIBUNE SI STIU EXACT DESPRE CE VORBEAU SI CANTAU OAMENII! ARAD IUBESTE CFR !
!!!!numai pot si trebuie sa zic! prea mult se loveste in Universitatea. o parte din adevar este spus. cealalta parte e ca(nu spun cine de la CFR)a promis Universitatii daca joaca in asa fel incat sa nu ii incurce(stiau de valiza)si sa faca sa piarda din greseala(autogol sau alte mizerii-penalty)!le-a promis cu 1 milion mai mult decat Becali!au pierdut mai mult de frica urmarilor valizei!dragi ziaristi!va rog anchetati si treaba asta ca nu se mai poate! U au luat bani indiferent de rezultat !!!!!
Este adevarat ca Uta n-a fost o valoare dar am impresia ca CFR-ul au vorbit cu cine trebuia
si e sezonul 2007-2008 ca dora nu sunteti voi ceva vinituri de extrater4stri sa stiti ce sentampla in viitr
scorul a fost 0-4 nu 0-3!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.