Alte știri din fotbal
A marcat de două ori contra FCSB și s-a convins: „Rămânem cu ideea asta”
0
Ștefan Târnovanu a făcut show la declarații: „Vai de capul nostru! Nu mai e nevoie de antrenor la meciul ăsta” + Ce spune despre plecare
0
Valeriu Iftime a spus cine va câștiga barajul Dinamo - FCSB: „Ea e mai bună!”
0
Un titular e OUT la baraj! Patronul FCSB a anunțat echipa cu Dinamo: „Doar o întrebare”
0
Știri din fotbal internațional
Au scris istorie în Serie A: Como este în Liga Campionilor! Dezastru pentru Milan și Juventus
0
Echipa care câștiga La Liga acum 26 de ani a promovat din nou în primul eșalon!
0
Surpriza sezonului în Europa?! Echipa din Liga 2 a câștigat Cupa și merge în Europa League
0
Pep Guardiola, în lacrimi la despărțirea de Manchester City, sub privirile tatălui său: „De ce mă iubiți atât de mult?”
0
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
7
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
De ce nu scad prețurile locuințelor deși România traversează o criză ...
Libertatea
Noi dezvăluiri despre viața ascunsă a cuplului Macron. Brigitte Macron, ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, contestat din interiorul PNL la aniversarea liberalilor: „Un ...
Libertatea
E tendențioasă pretinsul istoric. Pe de o parte, în cele mai multe situații avea dreptate. Pe de alta parte se omit culpabil plicurile carierei lui: la națională a obținut ultimele 3 calificările (2000, 2008, 2016), a promovat mulți tineri, la Steaua a reformat fotbalul românesc din 2000 prin opunerea față de metodele fraților Becali, eliminând clauzele, si prin opunerea față de cooperativă, la Craiova a luat ultimul lor trofeu, a descoperit, promovat mulți tineri peste tot, deci per total balanta atârnă covârșitoare la plus.
Respect, Piturca!
Concluzia o ***,nu si recunoaste baiatul.Ca antrenor e varza, bun ca selectioner.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In sfarsit un articol perfect despre piti: o viata de certuri cu toata lumea si fara nici o scofala!!! exact ca un barbugiu!
Domnule Pițurcă, respect total! Sunteti un model de urmat pt mine...
Repede sa ii mai plangeti de mila lui mititelu
Asta imi aduce aminte de unu care le stie pe toate, meseriasul cel mai tare care foarte bun fiind, si atat de deasupra tehnic fata de toti ceilalti nu poate lucra cu nimeni. Intr-o societate corecta si armonioasa astfel de specie ar muri de foame, numai ca in cercurile fotbalistice unde prostia primeaza si dreapta masura e in cont se gaseste tot timpul unul sa-i dea de lucru. Maarrrss de aici !!!
majoritatea jucatorilor il apreciaza.celor nominalizati de voi.danciulescu a devenit un mare dinamovist.adevarul doare.dar in timp totul se adevereste.este un tip mai special.de data asta a fost chiar prea docil.erau cumetriile prea mari la craiova si a incercat sa fie altfel.dar s a pacalit.cd si a dat seama ca nu razbeste .a plecat.fara scandal.si de data asta se va dovedi ca a avut dreptate.nu cred ca s au plans jucatorii.poate doar cei tinuti in brate de patron.atatia jucatori in lot.majoritatea mediocri.nu vi se pare ceva ciudat?
*** e in simbioza perfecta cu cele 2 zaruri. cu ele nu s-a certat niciodata.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.