Postat de emil1986 pe 08 Mai 2020, 17:32

Doar dobitocii mai spun ca FCSB nu e Steaua. Repet, doar dobitocii, şi se pare ca faci parte dintre ei, decedatule! Hai *** de prostalau!

Rar mai întâlnești un prostalau ca tine. Uite ca am avut și noi onoarea. Ești bătut de soartă rău de tot.... Prostalau și FCSBist. Mai rau nu merge! Condoleanțe.

gikiewicz93500
gikiewicz93500  •  08 Mai 2020, 21:50
Postat de emil1986 pe 08 Mai 2020, 17:34

Esti prost rau, dar rau de tot si mai si semnalizezi. Acel meci trecuia sa se termine cu un scor fluviu, aşa cum s-a intamplat si in campionat cu 2 ani inainte cand v-am dat 8 bucati. Esti atat de protalau incat nu-ti dai seama. Steaua la acea ora face 3,14-3,14 pe oricare echipa de la noi, specie de natarau. Mai ai frati? :)))

umilica, sau iti place mai mult manuel, ti-am scris mai devreme ca esti de 7 ori prost dar si inmultit cu 1986; pai bai, terminatule, eu ti-am dat un link cu-n articol scris de o publicatie sportiva, un site de sport cunoscut, despre un alt meci prelungit pana castiga steaua si despre care nu s-a discutat atat de mult ca de meciul de la oradea si am dat linkul ca sa se vada ca asta era practica, nu ca sunt fan rapid, dar in prostia ta ce sa intelegi umile1986?cat despre facut 3,14 - 3,14 pe toate echipele s-a vazut cum au facut; si la oradea, si la cluj, si-n regie, mai degraba arbitrii de centru carora le statea cronometrul si sistemul au facut, nu marea echipa, asa ca treci la colt, incompetentule.

908431252639885
Lucian Preda  •  08 Mai 2020, 21:42
Postat de emil1986 pe 08 Mai 2020, 17:37

A prelungit in mintea ta de ***. In min. 93 s-a marcat pt. 3-2 , si asta pt. ca oradenii se tavaleau minute in sir pe jos, avand promise cate un video de fiecare. Pt. cine nu stie un video atunci se vindea cu 50-60.000 de lei. Mai mult suporterii tineau mingea in tribuna cate o jumatate de minut. Pt. cine nu stie la acea vreme se juca cu o singura minge.

Si cat era scorul în minutul 91, că asta ai uitat să spui! Asta daca vrei să respecți adevărul!

Lucian Preda  •  08 Mai 2020, 21:37

Mateianu, Dumnezeu să-l ierte, ce ar avea de zis? Și mai e un meci de pomina, cu "U" Cluj, in care, după modelul Oradea, au tot prelungit arbitrii meciul. Numai că, la Cluj, un puștan împrumutat de la Dinamo, parca Baba îl chema, a marcat și "U" Cluj a câștigat meciul! Oricum, de la inteligentul Pițurcă reținem că un *** precum Postelnicul era peste Ceaușescu! Și cum se îndrăznit Valentin sa scoată echipa de pe teren, la finala Cupei, nu s-a temut de Postelnicu?

emil1986
emil1986  •  08 Mai 2020, 17:37
Postat de pirucul pe 08 Mai 2020, 17:33

dar cand la oradea a prelungut arbitrul meciul pana in minutul 100 ca sa dea staeau gol si daca nu o facea meciul mai tinea mult si bine ,atunci cum a fost?

emil1986
emil1986  •  08 Mai 2020, 17:34
Postat de gikiewicz93500 pe 08 Mai 2020, 14:11

de 7 ori prost manuel sau umilal1986-lea, ba, gigistule, pe langa celebrul meci de la oradea, ia d-aici inca un material de lectura despre cum castiga steaua in primavara lui 1989 un meci in semifinalele cupei romaniei, disputat in regie, cu o echipa retrogradata: https://www.prosport.ro/fotbal-intern/cupa-romaniei/executia-din-1989-povestea-unui-steaua-rapid-prelungit-pana-cand-ros-albastrii-au-castigat-7707140