Comentarii (17)
I0SIF.26
I0SIF.26  •  07 Mai 2026, 12:36

Cea mai mare echipă din istoria fotbalului românesc. Pe fapte, nu pe vorbe sau impresii.

Ciriaco
Ciriaco  •  07 Mai 2026, 12:19

Câtă modestie pe tine,Piți!Eu sunt stelist dar n-ai fost nici măcar jumătate din Oblemenco,Dumitrache,Cămătaru sau măcar Răducioiu.Se pare însă că trebuie să avem și noi bijuteria noastră așa cum Rapid îl are pe Șumudică.Spre deosebire de acesta,domnia-ta ai fost ACOLO când și-a băgat becalul coada chiar dacă acum te faci niznai...

nicasdfghjklpoiuytre
nicasdfghjklpoiuytre  •  07 Mai 2026, 11:25

Apa caldă tot voi ???

utilizator șters
utilizator șters  •  07 Mai 2026, 11:10

Steaua pe atunci juca spectaculos, evident că acum e motiv de bășcălie pentru românașii autosuficienți, dar Pițurcă are parțial dreptate! Steaua juca foarte combinativ, filtrant, recuperări agresive, pressing, o plăcere să-i vezi. Nu degeaba au jucat două finale de CCE, o finală Intercontinentală și o Supercupă a Europei. Pe lângă asta se adaugă și o altă semifinală de CCE și multe alte performanțe!

nicasdfghjklpoiuytre
nicasdfghjklpoiuytre  •  07 Mai 2026, 11:10

Povești și grandomanie de proastă calitata .

superdaniel72
superdaniel72  •  07 Mai 2026, 11:08

O minciuna. Au jucat doar cu neica nimeni si desculti, din tari cu fotbal slab cotat. Sa vazut asta cind au jucat cu Milan. Daca mai pui si norocul sa fii lovit cu mingea in cap si sa dai gol, sa cistigi la penalty... nu prea am vazut valoare... Craiova a avut cea mai buna echipa, chiar daca a ajuns doar in semifinale.

GasKAN
GasKAN  •  07 Mai 2026, 11:04

Din păcate nu mai este același stadion, nu mai este aceeași echipa care a câștigat CCE si nici aceeași emblema pe tricouri, ceea ce văd in imaginea din stânga este un FAKE, la fel ca si echipa care joaca acolo csa steaua armatei infiintata de Mapn in liga a-4-a Ilfov in 2017 care nu are nicio legătură cu echipa din 1986 care joaca in Liga I din 1947..

Comentează