Comentarii (17)
forumeer.47
forumeer.47  •  10 Mai 2026, 00:10
Postat de Crinughe1 pe 07 Mai 2026, 14:10

Deci, conform raționamentului genial al lui Piturca, Belodedici a fost cel mai bun jucător roman din toate țimpurile,pentru ca a câștigat două cupe ale campionilor. Rasul curcilor!

Pai da, chiar a fost. Unul dintre cei mai mari fundasi din istoria fotbalului.

Dezinformare
Dezinformare  •  09 Mai 2026, 11:01
Postat de ovina2024 pe 07 Mai 2026, 13:33

Probabil ca tu preferai o Cupa de Branza Europeana

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

cschaka
cschaka  •  08 Mai 2026, 09:32

Dl Pițurcă și gsp, vă mulțumesc din suflet pentru articol, e o mare plăcere să citesc amintirile unui campion ❤️ Am văzut meciul live la TV dacă îmi amintesc bine. Aveam 6 ani. Foarte păcat că unii în secțiunea de comentarii își demonstrează caracterul reprobabil. Multă sănătate, nea Piți, vă mulțumesc că ne-ați făcut fericiți în 86. ❤️

reddog2100
reddog2100  •  08 Mai 2026, 01:54

daca crezi ca merita pensii speciale,da le tu!

dimco61
dimco61  •  07 Mai 2026, 22:03

Nu bai,Piturca,cei mai mari jucatori sunt cei pe care memoria suporterilor i-a retinut astfel.Faptul ca ati castigat este o conjunctura favorabila si atat.Noi v-am urmarit meci de meci si am putut sa ne formam o opinie.Cand noi cei care v-am urmarit nu vom mai fi,atunci vor conta doar statisticile.Chiar si atunci,statisticile vor fi nevoite sa lupte cu legenda...

Crinughe1
Crinughe1  •  07 Mai 2026, 14:10

Deci, conform raționamentului genial al lui Piturca, Belodedici a fost cel mai bun jucător roman din toate țimpurile,pentru ca a câștigat două cupe ale campionilor. Rasul curcilor!

GasKAN
GasKAN  •  07 Mai 2026, 14:05

Ba mai mult, acești indivizi nici măcar nu mai știu care este Steaua cea adevărată care a câștigat CCE 1986, ei numesc o cazarma militara infiintata de Mapn in Liga a-4-a Ilfov fara drept de promovare Steaua : ))))) :))))

pixelplus
pixelplus  •  07 Mai 2026, 13:46

Domnul Dezinformare Esti complet in afara momentului de sarbatoare. Chiar daca acesti oameni isi cer un drept pe care-l merita nu trebuie sa spui trivialitati. Astazi orice medaliat primeste recompense in orice mod si in special pensie viagera. Acesti oameni azi in varsta de 70 de ani sunt unici in fotbalul romanesc. Sunt cadtigatori ai CCE. Si merita o pensie de merit. Au inceput sa plece la ceruri, iar cei ramasi sunt deja bunici, unii cu sanatatea mai buna altii cu mai putin buna. Si mai trebuie sa intelegi ca nici in urmatorii 40-50 de ani nu va mai fi o echipa de fotbal castigatoare de cupa europeana. Domnule Piturca si ceilalti membrii ai echipei va doresc multa sanatate. Iar tie domnule Dezinformare iti transmit ca esti o rusine!

ovina2024
ovina2024  •  07 Mai 2026, 13:33
Postat de Dezinformare pe 07 Mai 2026, 12:48

“Eroi de la Sevilia” s-au transformat in niste *** ce umbla doar dupa o pensie mai grasa!!

Probabil ca tu preferai o Cupa de Branza Europeana

Dezinformare
Dezinformare  •  07 Mai 2026, 12:48

“Eroi de la Sevilia” s-au transformat in niste *** ce umbla doar dupa o pensie mai grasa!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
Comentează