Alte știri din fotbal
Ce va face Oțelul cu cei 600.000 de euro primiți de la FCSB
0
FCSB nu se oprește! Becali pregătește încă două transferuri
0
Daniel Paraschiv, pus la zid » Fostul fundaș de la Rapid nu e convins nici de Olimpiu Moruțan: „Nu au fost concentrați”
0
„Tot respectul pentru Sabău, dar...” » Cristiano Bergodi dezvăluie cum a transformat-o pe U Cluj: „Erau cu moralul la pământ!”
1
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » Andrei Rațiu este titular pe Bernabeu
0
Tottenham - Manchester City, atracția zilei în Premier League » Drăgușin e apt de joc
0
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Pardon..pentru lotul care il avem acum ( Akim,Baluta,Tarnacop,Briceag,Aka) fara sa ma uit pe banca de rezerve...Cartu este cel mai potrivit.Cand clubul se hoatareste sa aduca si fotbalisti adevarati...atunci se schimba problema si trebuie adus intradevar un antrenor din exterior.
Jucatorii n-au nici o vina. Majoritatea chiar au valoare, isi merita locul in lotul Stiintei, dar nu-si pot arata calitatile intr-o exprimare tactica ce vizeaza antijocul si jocul bazat pe eventuale gafe ale fundasilor adversi. Meciurile cu Steua ne-au lamurit. Cartu, pe unde a fost, a plecat cu tinicheaua de coada si de aceea nici o alta echipa nu-l mai ia ca antrenor. Ne-am gasit noi ca fraierii sa-i dam o slujba bine platita.
nu jucam nimic, dar daca batem sambata gaz metan e un start aproape perfect, 8 puncte posibile din 12 . jocul nu merge deloc echipa e rupta de la mijloc ,cartu joaca cu mingi aruncate inainte ca acum 15 ani. baluta nu are ce sa caute in primii 18 , vatajelu e jucator de liga 2a sa fim seriosi e depasit , sper sa joace briceag etapa viitoare fundas stanga. sper sa atacam si noi cu gaz metan , de cateva etape doar ne aparam in 20 de metrii
...Oricum tinem cu echipa noastra ...si la bine ...si la bine ...
Primesc oltenii astia niste note mari de ti se face rau...
4.Baluta,a pierdut toate mingile, n-a reusit nici un dribling
3. Herghelegiu bun pentru liga a 3-a cu taranii pe camp .n-a atins mingea cat a jucat
2. Tîrnacop loveste mingea ca un tarnacop.din 5 ocazi avute la tras la poarta..toate s-au dus dupa avioane
1.Vatajelu are doua viteze in minus.
Da...daca nici pe copiii lui Hagi nu i am batut ...ce sa cautam in cupele europene ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.