Alte știri din fotbal
Cu ce vedetă TV a celebrat Mihai Rotaru câștigarea titlului » Cine i-a înmânat personal medalia de campion și un anunț uriaș al patronului
0
Craiova continuă sărbătoarea » Ce s-a întâmplat la primele ore ale dimineții
0
Imagini de excepție de la Craiova, cu bucuria campionilor din noaptea titlului! Nu s-au văzut la TV, fericire în stare pură
0
Filipe Coelho sau Mirel Rădoi? Sub tutela cărui antrenor s-au descurcat mai bine Al-Hamlawi și Nsimba
1
Știri din fotbal internațional
Scene incredibile în Olanda » Portarul a înscris din penalty în minutul 89 și și-a menținut echipa în prima ligă
0
Atletico în lacrimi » Metropolitano și-a luat rămas bun de la legenda Antoine Griezmann: „Am greșit când am mers la Barcelona. Vă cer iertare”
0
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
„Thriller” în ultima rundă din Ligue 1 » Oaspeții au condus cu 4-1, dar a urmat un „Dinamo - Foresta”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
14
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Scorul prezis de mine se adevereste...Astra va distruge Steaua.!!!! Mai avem Petrolul si sa nu uitam returul cu Ceahlaul care este o nuca tare si va incurca Steaua. Steaua nu va termina acest campionat pe primul loc mai mult ca sigur...Romania are nevoie de o noua campioana.
Vaalahule, iar te-a lasat puradelul tau fara cina?!? Scoala-l de pe nevasta-ta si soouge-i-o pana mai are ceva seva neconsumata de fiica ta!!!
Acum e acum. Si-a dat seama Bredpitt ca ceva nu e in regula. Cat va tine meciul oare? 98 minute?
carucior...unde esti carucior???
Ce stii tu de cotroceni, halpenis sinistru? Taci dreq boo.zgor provincial, la.bagiu de doi lei. Tu sa vb de buda!
hahahaa... Nulo Claro :))) bravooo!!! intotdeauna am stiut ca poti!
E clar! Cimisorenii nu-l ajuta deloc pe STELISTUL Tudor! Si, bietul slugoi becaliot nu poate rezolva problema de unul singur.
E cel mai frumos meci plictisitor. Sa se termine odata.
Nulo Claro nu s-a schimbat deloc :)))
abia astept ca astra sa ne-o traga la cacabese
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.