Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
iar articol de doi bani, ma voi chiar nu aveti ce scrie? chiar daca ati avea dreptate referitor la faza cu pricina, nu spuneti nimic de offside-urile airurea, de anularea unui gol valabil, etc. se vede treaba ca va lipseste Jiji, era singurul care va dadea ceva subiecte de scris. si voi erati la acelasi nivel cu el. acuma ati coborit si mai jos, desi putina lume credea ca e posibil!
baaa ziaristii lu peste...pai ori arbitrii au facut cadou stelei penalty-ul...ori au acoperire regulamentara...baaaaa desteptati-va!!!
cel mai penibil lucru la suporterii stelisti e ca voi gasiti tot timpul o explicatie oricat de evidente ar fi lucrurile asta inseamna sa va furati singuri camasa cum se spune pe romaneste probabil ca de aia va manipuleaza clanul machidonilor asa usor si se imbogateste pe spinarea voastra
HAHAHAHA!!!! Ce explicatie. De-a dreptul halucinant. Nu a fost 11 m, decizie corecta lovitura libera si cartonas galben pentru Chipciu. Si apoi, dupa meci un picior in fund de la Reghe pentru ca a ratat o buna oportunitate de atac. Steaua BUCIuresti= echipa infiintata de comunisti, bagata direct in Liga 1 si condusa in prezent de infractori
clona valahiana de 2 bani daca ala e penalty inseamna ca ai vazut meciurile de fotbal in pauzele de cules masline de pe jos
se vede clar ca ala PUNE MANA SI IL TRAGE pe Chipciu care era in alergare in viteza maxima, la viteza aia orice mic branci te dezechilibreaza si te scoate de pe traiectorie provocandu-ti usor caderea, este fault pentru ca jucatorul Stelei avea PRIM PLANUL, dar de udne dracu sa stiti voi asta? sunteti nsite r@tati si astia care comentati cat si ziaristii obezi din redactia gazetei spartilor, daca va dauj o minge va fracturati tibia singuri in 2 minute....
De dragul argumentarii corecte: se vorbeste de Lacatus si Chipciu, nu de CFR si Grigoras. Steaua BUCIuresti= echipa infiintata de comunisti, bagata direct in Liga 1 si condusa in prezent de infractori
Bai caldarare , ia uite aici , ca sa-ti improspatez memoria : Clujenii au avut evoluţie mediocră, fiind salvaţi pe final de portarul ţinut pe tuşă aproape doi ani şi jumătate, Mihai Mincă apărînd un penalty. Petre Grigoraş poate răsufla uşurat. După umilinţa din Ghencea, 0-3 cu Steaua, CFR a fost la un pas de o nouă ruşine, pe teren propriu, cu "lanterna", Corona Braşov.
Ce imi place cum ii instiga gesepeu pe ydyoty..cred ca rad cu lacrimi gayy din redactie :)))...BA RETARZYLOR FOTBALUL E DOAR UN SPORT TRATATI-L CA ATARE...
Mai apuca-te si numara si cate au fost in defavoarea lui Steaua...spre exemplu la Medias am avut penalty cu mana ridicata deasupra capului....am vaga impresie ca in loc de 2-2 trebuia sa fie 2-3. Raportul Stelei este de 7-3 greseli pentru-impotriva. Mult , putin...dracu stie...eu va intreb altceva.... ECHIPELE VOASTRE DE CE NU NE BAT? DE CE NU NE DOMINA NICI O ECHIPA DIN ROMANIA DACA NOI TOT CASTIGAM CU ARBITRII SI FOTBAL NU STIM?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.