Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
De ce nimeni din presa nu ''dezvolta'' declaratiile facute de Ionut Chirila la sfarsitul meciului cu FC Chiajna!?
Fara argumente? Pai ce sa mai spui atunci cand esti ajutat continuu? Meci de meci sunt probleme grave de arbitraj! Acuma, daca tu nu le vezi este altceva. Cei de la Digi nu prea vorbesc de ele, dar asta e! Cei care iubim fotbalul le observam, indiferent de ceea ce se scrie pe forum. Si nu uita ca Bodnaras este cel care a decis sa se infiinteze acest club, prin introducerea lui direct in Divizia A!!! Steaua BUCIuresti= echipa infiintata de comunisti, bagata direct in Liga 1 si condusa in prezent de infractori
Ai ramas fara argumente in ceea ce priveste greselile de arbitraj si acum ai dat-o pe conducere? Ma doare in **** de cine conduce Steaua atata timp cat la club se intampla ceea ce trebuie si Steaua ramane sus. Hai spune-mi si mie cum a influentat campionatul alea 6 greseli de arbitraj dintre care 4 au fost in meciuri castigate de Steaua la o diferenta de minim doua goluri. Restul de doua au fost cu Ceahlaul care nu a atacat deloc Steaua si cu Dinamo....cu care Steaua a avut 18 suturi PE POARTA! Te rog...spune-mi cum era Dinamo sau Ceahlaul in stare sa bata pe Steaua?
Ce becalizat!!!! Steaua BUCIuresti= echipa infiintata de comunisti, bagata direct in Liga 1 si condusa in prezent de infractori
Pana acuma Steaua a fost ajutata conform DigiSport de vreo 5 ori in cele 11 meciuri disputate de ea pana acuma. Imi inchipui ce vuiau posturile de televiziune sportive daca era CFR-ul. Zilnic se vorbea de cat a fost de ajutata echipa "ungureasca" din Transilvania, ca au cumparat arbitrii, ca Pászkány este asa si pe dincolo, ca Muresan e asa si pe deincolo, ca Razvan Zamfir este asa si pe dincolo, dar altii nu isi vad paiul din ochi!!!Nu-l aud la emisiuni pe domnul Porumboiu hukind si jignind intr-un mod grosolan cum o facea pe vremea cand CFR era in fata lor..... Hai steaua si fa-ne si anul viitor de ras in grupe....daca le mai prinzi si alea dupa preliminarii!
A castigat Dinamo cu arbitrii punct sau puncte cu Petrolul ,Otelul si Chiajna?Astept raspunsurile voastre!!!!
Corecta logica. Traiasca echipa campioana. Traiasca fratii Becali, MM, Becali din Poarta Alba, d-na Reghe!!! Steaua BUCIuresti= echipa infiintata de comunisti, bagata direct in Liga 1 si condusa in prezent de infractori
recunoaste ca nu a fost penalty, nu poate fi chiar asa greu, asta este ati mai luat un punct furat si va apropiati de obiectiv, titlul...
Am auzit ca unu lali dupa site-ul asta a luat centura neagra in mwye..sa o stapaneasca sanatos la dezalcoolizare.
Sa putrezeasca echipa tigaaaneasca in divizia B!Sa promovati, doar atunci cand o sa reapara Progresul Bucuresti!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.