Comentarii (84)
raducioiu80
raducioiu80  •  20 Aprilie 2015, 11:54

meciul putea sa inceapa si de la 0 4 si tot trebuiau sa l castige, nu ai nicio scuza cand pierzi de maniera asta in fata ultimei clasate. asta e explicatia esecului de aseara, un offside ce se masoara in cm si niste aruncari in bazin? dar de castonasele rosii la prepelita si tamas nu ne spuneti nimic? de penaltyul penibil primit in prelungiri nimic?

bartos_laco
bartos_laco  •  20 Aprilie 2015, 10:38

Dacă eşti pe primul loc ultimei clasate nici nu dai mingea chiar dacă arbitrii pasează cu ei şi dau la poartă. Nu cerşeşti penalty, dai cinci goluri şi ai plecat. Jucători de naţională....Toţi sunt de vină numai jucătorii de doi bani nu.

mihai.rapidistu.fcrb
mihai.rapidistu.fcrb  •  20 Aprilie 2015, 14:57

Sa speram ca vor mai avea astfel de arbitraje pentru ca nici daca i-ar defavoriza 30 de ani, tot nu ar avea dreput sa deschida pliscu sovieticii astea bolsevici, sa speram ca va va refuza 10 penaltyuri nu 4 cum a fost cu otelul in meciul capital contra lui ASA Targu Mures, hai ardealu, hai cu titlu.

conasu_boeru
conasu_boeru  •  20 Aprilie 2015, 14:29

Cam asa patesc echipele care joaca contra fcsb ! Au vazut si ei pe pielea lor ce inseamna un arbitraj cu....maniera !

sange_alb.rosu
sange_alb.rosu  •  20 Aprilie 2015, 11:42

Si ca sa vezi unde e fotbalul romanesc, Cernat, care e un "batran", l-a ridiculizat pe actualul "national" Papp.

dinamo_forever_77
dinamo_forever_77  •  20 Aprilie 2015, 09:37

Care offside? Voi sunteti nebuni? Sireturile sau ce era in offside ? Cat priveste penalty-urile din prima repriza, nici vorba de asa ceva. Daca la primul mai poti sa fii pacalit (desi se vede ca otelarul mai INTAI loveste mingea si apoi il secera pe Prepelita) la al doilea nici nu poate sa fie vorba. Dar cum ramane cu rosu la Popica cand l-a calcat pe gamba in prima repriza , sau nenumaratele ocazii cand putea fi eliminate si Prepelita sau poate de rosul de la Tamas. De aceste greseli de ce nu vorbiti?

zecs93
zecs93  •  20 Aprilie 2015, 14:51
Postat de dincolodenori pe 20 Aprilie 2015, 09:57

ok ,sa va de-a Dumnezeu in meciul cu Steaua un arbitraj cu exact aceleasi erori facute impotriva voastra de data .

lasa ca ne-a dat destul, sau vrei sa-ti suni prietenu care este arbitru belgian, parca bocault il chema nu ???

zecs93
zecs93  •  20 Aprilie 2015, 14:42

daca ar fi castigat cu 3-2 nu mai dadea nimeni din cioc si nu mai spuneau hotie de arbitraj, inca odata, la ce meci sau uitat astea, dupa ce ca le-a dat un penalty moca iar pufarina aia de rusescu nu a fost in stare s-o bage acuma ce mai vroiau, inca 4-5 penaltyuri pana transforma pufarina 2 goluri ca sa fie lumea impacata !!!

tiberiu33
tiberiu33  •  20 Aprilie 2015, 14:14
Postat de valahu_ucl_moti pe 20 Aprilie 2015, 13:33

a primit gol din ofsaid :)))))milogii naibii

l-au gasit astia pe valahu ??? ..ultima data era pe dunare la galati .... cauta 11 metrii cu '' LANTERNA ''

tiberiu33
tiberiu33  •  20 Aprilie 2015, 14:09

Bai nea Cătălin Popescu se scrie offside ... esti frustrat rau de tot ..se vede ca este stelist infocat ... daca tot faci un articol scrie toate fazele ... scrie si cartonas galben la prepelita la scorul de 2-0 ( prepe mai avea un cartonas galben .....si nu mai juca nici la CLUJ , mai scrie asa ..ca nu a fost penalty in min 93 ...la inca o faza mingea l-a lovit in mana pe fundasul galatiului ..fundasul a incercat sa se fereasca ...NU A FOST INTENTIE ...este interpretabil ...SI INCA CEVA ATI UITAT DE EPISODUL BRICHETA ???????????????????? ... bine v-au facut arbitrii