Alte știri din fotbal
Rapid și-a pierdut omul de bază pentru cel puțin 5 meciuri: „Problema e la genunchi”
0
Opinia lui Marius Avram despre penalty-ul acordat Rapidului: „Avem instrucțiuni foarte clare”
0
Aurel Țicleanu presimte „explozia” unei forțe din Superliga: „Aveau o problemă pe care au rezolvat-o”
0
Rapid a anunțat oficial ultimul transfer al iernii
0
Știri din fotbal internațional
Tribuna oaspeților închisă la Lyon - PAOK: suporterii greci s-au întors din drum
0
Preferatul lui Daniel Pancu, prezentat oficial la Ferencvaros
0
Scrisoarea înduioșătoare a lui PAOK după tragedia din România: „Timpul îngheață. Cuvintele seacă. Durerea străpunge trupul și mintea!”
0
Dan Șucu a mai securizat un transfer: mijlocașul central brazilian urmează să semneze
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
meciul putea sa inceapa si de la 0 4 si tot trebuiau sa l castige, nu ai nicio scuza cand pierzi de maniera asta in fata ultimei clasate. asta e explicatia esecului de aseara, un offside ce se masoara in cm si niste aruncari in bazin? dar de castonasele rosii la prepelita si tamas nu ne spuneti nimic? de penaltyul penibil primit in prelungiri nimic?
Dacă eşti pe primul loc ultimei clasate nici nu dai mingea chiar dacă arbitrii pasează cu ei şi dau la poartă. Nu cerşeşti penalty, dai cinci goluri şi ai plecat. Jucători de naţională....Toţi sunt de vină numai jucătorii de doi bani nu.
Sa speram ca vor mai avea astfel de arbitraje pentru ca nici daca i-ar defavoriza 30 de ani, tot nu ar avea dreput sa deschida pliscu sovieticii astea bolsevici, sa speram ca va va refuza 10 penaltyuri nu 4 cum a fost cu otelul in meciul capital contra lui ASA Targu Mures, hai ardealu, hai cu titlu.
Cam asa patesc echipele care joaca contra fcsb ! Au vazut si ei pe pielea lor ce inseamna un arbitraj cu....maniera !
Si ca sa vezi unde e fotbalul romanesc, Cernat, care e un "batran", l-a ridiculizat pe actualul "national" Papp.
Care offside? Voi sunteti nebuni? Sireturile sau ce era in offside ? Cat priveste penalty-urile din prima repriza, nici vorba de asa ceva. Daca la primul mai poti sa fii pacalit (desi se vede ca otelarul mai INTAI loveste mingea si apoi il secera pe Prepelita) la al doilea nici nu poate sa fie vorba. Dar cum ramane cu rosu la Popica cand l-a calcat pe gamba in prima repriza , sau nenumaratele ocazii cand putea fi eliminate si Prepelita sau poate de rosul de la Tamas. De aceste greseli de ce nu vorbiti?
lasa ca ne-a dat destul, sau vrei sa-ti suni prietenu care este arbitru belgian, parca bocault il chema nu ???
daca ar fi castigat cu 3-2 nu mai dadea nimeni din cioc si nu mai spuneau hotie de arbitraj, inca odata, la ce meci sau uitat astea, dupa ce ca le-a dat un penalty moca iar pufarina aia de rusescu nu a fost in stare s-o bage acuma ce mai vroiau, inca 4-5 penaltyuri pana transforma pufarina 2 goluri ca sa fie lumea impacata !!!
l-au gasit astia pe valahu ??? ..ultima data era pe dunare la galati .... cauta 11 metrii cu '' LANTERNA ''
Bai nea Cătălin Popescu se scrie offside ... esti frustrat rau de tot ..se vede ca este stelist infocat ... daca tot faci un articol scrie toate fazele ... scrie si cartonas galben la prepelita la scorul de 2-0 ( prepe mai avea un cartonas galben .....si nu mai juca nici la CLUJ , mai scrie asa ..ca nu a fost penalty in min 93 ...la inca o faza mingea l-a lovit in mana pe fundasul galatiului ..fundasul a incercat sa se fereasca ...NU A FOST INTENTIE ...este interpretabil ...SI INCA CEVA ATI UITAT DE EPISODUL BRICHETA ???????????????????? ... bine v-au facut arbitrii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.