Alte știri din fotbal
Nuno Campos, blocat de propriul fotbalist: „Am fost informat că este jucătorul lui Dinamo”
0
Florin Maxim, după Corvinul - Dinamo: „Am râs cu băieții. Asta ne-am dorit, asta avem!”
0
De ce simte Raul Opruț că este „un campionat mult mai interesant decât anul trecut”
0
Cătălin Cîrjan a apărut la interviu ca după un eșec
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Ha ha ha ha ha, si asta o spune, culmea, unul care tine cu rinam0! Ce trminat sa fii sa comentezi de alte echipe cand tu te declari cu IQ negativ sustinand mizeria aia care va juca in L2 de la anu'!
Da mă, lasă că e bine că spaniolii au trimis la Miss Univers un bărbat care se crede femeie. Mai degrabă omul trebuia internat la balamuc, dar na! "polectitudinea" face noi victime.
se simte cand vorbesti din proprie experienta :))
Ești foarte bine informat! E ca și cum un spaniol ar spune că românii sunt cu toții înapoiați,sexiști,printre ei nu sunt homosexuali sau lesbiene...Haida de...privește bine oglinda și vezi ce-ți spune,după aceea poți da cu pietre în cine vrei!
Pacalici si inapoiat esti tu fcsb=steaua
N-ai ce să le explici păcălicilor care susțin fc fcsb! Sunt la fel de înapoiați ca și patronul fariseu!
Lasă ca e bine în Spania, barbatii se căsătoresc intre ei, copii trăiesc cu părintii, femeile cu câinii si cu caii...o tara cu o moralitate de fer.
Deci dubla prostie! In primul rand FC FCSB nu e Steaua. In al 2-lea rand, Gigi e patron (prin interpusi, nu direct) si nu presedinte. Presedinte la Fotbal Club FCSB este poetul Argaseala. Pfff.. presa e pilaf cu muci peste tot..
Prostul asta ne face de ras peste tot. Si mai trist este ca spaniolii nu au aflat ca Fotbal Club FCSB nu e Steaua Bucuresti si ca aceasta din urma joaca in Liga a 4-a.
Presidente STEAUA,asta îmi place....În cel mai tare ziar de sport din Spania....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.